Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 25 éves Biszexuális Nő vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves Biszexuális Nő vagyok sosem voltam se Férfival se Nővel előszőr nővel akarom maszturbációkor sose megy az ujjazás magamnak mármint se hüvelyi se csikló orgazmusom nincs így másse tud engem ki elégíteni se ujjal se máshogy?

Figyelt kérdés
2023. márc. 4. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Lehet kell neked a másik fél jelenléte, azaz inspiráció amit a másik ember ad.

A nők rendkívül sokfélék a szexualitásban, van aki attól is el tud élvezni, ha ül a buszon a motor feletti ülésen, és pusztán a vibráció is elég neki, van akit meg sokáig, keményen meg kell dugni, van aki csak a csikló izgatással tud elélvezni, van aki bárhogy, van aki spriccelve, folyamatosan akár 5-6-7 alaklommal is, stb.

Igazából azt szerettem volna csak mondani, hogy nincs rá tuti recept, és érdemes próbálkozni, nincs okod szégyenkezni, titkolózni, kisérletezz.

Lehet hogy majd valami speckó fantázia fog beindítani, pasival vagy nővel, megkötözve, vagy te uralkodva, stb. Nincs semmivel se gond, ami mindenkinek örömet okoz.

Érdemes lehet elmenni egy tantra masszázsra is, az is remekül képes felkorbácsolni az érzékiséget.

2023. márc. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is szűz voltam 25 évesen, annak ellenére, hogy férfi vagyok.

Lehetséges, hogy veled is az lehet, nem tudsz teljesen ellazulni a másik jelenlétében.

Nekem is azért húzódott az ismerkedés.

Még a mai napig is úgy vagyok vele, kicsit frusztrál a dolog, pedig már lejtőn vagyok.

F.

2023. márc. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tom1122 válasza:

Hát azért én biztos vagyok benne hogy elég lenne csak odadugni a nyelvem

Persze ezt még nem próbáltad ki. Valaki biztos megcsinálja éß mind a ketten jól jártok. Szép álmokat kívánok 🤗😘

2023. okt. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!