Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ti a passzív biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti a passzív biszex pasikat kb. melegnek gondoljátok, úgy kezelitek őket?

Figyelt kérdés

2023. márc. 18. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
A kutyát sem érdeklik komolyabb szinten a biszex férfiak.
2023. márc. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én általában megpróbálok annyi bizalmat fektetni az embertársaimba, hogy el tudják dönteni, milyen identitást éreznek magukénak. A biszex az biszex, szerintem nincs olyan biszex ember, aki azt szeretné, hogy akkor döntsék el helyette, mondják meg róla, hogy ő akkor inkább meleg-e, vagy inkább nem. Amúgy is, ha nekem biszex férfi párom lenne, nem mindegy, hogy ő egy homoszexuális kapcsolatban milyen szerepet töltene be potenciálisan a hálószobában? Egy heteró kapcsolatban ez tökre irreleváns. Baráti meg egyéb kontextusban meg még kevésbé érdekel, hogy az illető magánéletében szex közben ki van fenn vagy lenn:D
2023. márc. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kettes, és ha a "heteró" kapcsolatban biszex dolgokat akarnak? Pl ujjazd meg a hátsóját, vagy vibrátorral dugd meg? Akkor ilyen toleráns lennél?
2023. márc. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kettes vagyok. Szerintem mindenkinek megvannak a maga határai, hogy mi fér bele szex terén, és mi nem. Nekem is megvannak ezek a határok, és eddig egyik párkapcsolatomban sem volt semmi problémám ezeknek a tartásával, leginkább azért nem, mert mire bárkivel eljutottam az ágyig, jól megismertük egymást, nyitottan és nyíltan megbeszéltük, hogy melyikünknek mik az elképzelései, és nem értek minket meglepetések. Ha egy biszex sráccal ismerkednék, és alakulnának a dolgok, vele is letisztáznám, hogy ő miket szeretne, kinek mi fér bele, én miket szeretnék, stb. Ha úgy látnám, hogy ég és föld van kettőnk között ezen a téren, akkor valószínűleg nem jutnánk el a szexig, ha pedig azt érezném, hogy az esetleges különbségek ellenére el tudunk indulni valahogy, és majd meglátjuk, hova jutunk, akkor megpróbálnám vele. Szóval igyekeznék toleráns lenni, igen.
2023. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%

4-es amit mondasz az szép. Elméletben. Gyakorlatban meg a biszexek többsége úgy átver szexuálisan is, hogy csak lesel.

Tapasztalatból mondom ezt. Volt "szerencsém" biszex férfihez. Ugyanikyen tolerábsan álltam hozzá mint te. Megkért hogy dugjam be az ujjam neki miközben orálisan kielegítem. Ez még belefért, bár full heteró nőként úgy éreztem, ez vmi szerepcsere... aztán hogy vibrátort dugjak be neki. Na erre már nemet mondtam, mert itt már nyilvánvaló kezdett lenni, hogy neki rendes farok kellene. Azt mondta nem gond ha nem akarom, megérti. Aztán szépen kiderült, az egész kapcsolat alatt csalt fűvel fával kicsi bogárral, nemtől függetlenül. Sőt! Amikor velem kapcsolatba kezdett, már akkor sem én voltam az egyetlen. Amikor engem nem kívánt, akkor a legtöbb esetben már farkat kapott. Szóval a tolerancia az, amit a biszexek többsége gátlástalanul kihasznál. Aztán megkapod hogy bifób vagy.. még te leszel hibáztatva.

2023. márc. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!