Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak, akik azért kezdenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak, akik azért kezdenek el biszex/meleg életet élni, mert csúnyák/bénák és egy nőnek sem kellenek? Oké, hogy a hajlam ott van bennük, de ha kaptak volna nőt nem foglalkoznának férfiakkal

Figyelt kérdés
Van olyan, aki azért kezdett el főleg férfiakkal szexelni, mert egyszerűen nem tudott a nőkkel ismerkedni? Akár mert csúnya és egy olyan nőnek se tetszett aki neki tetszett volna, vagy mert nem túl jó dumás vagy félénk és ezért nem bírt a nőkkel összehozni semmit. És persze lehet hogy ott volt benne az, hogy férfiakra is fel tud állni neki, de amúgy ha talált volna nőt, akkor nem kezd el férfiakkal szexelni?
2023. márc. 29. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Jól látod ilyen csak azokkal történik meg akikben ott van a nyitottság a biszex dolgokra.
2023. márc. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Ismerek nagyon jóképű, fiatal férfiakat, akik nem éppen szép, sem nem fiatal férfiakkal akcióznak.Ráadásul nősek, kapcsolatban vannak.

Nem lehet általánosítani.

2023. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. Nem ez volt a kérdés. Én most nem polkorrekt/LMBT nézőpontból teszem fel a kérdést, nem ennek a dogmának az ismételgetésére vagyok kíváncsi, hogy csak az szexel másik férfival, akiben ott a hajlam. Hanem olvassa-e ezt a kérdést olyan férfi, aki először évekig/évtizedekig csak nőkkel akart ismerkedni, de valamilyen oknál fogva náluk totál sikertelen volt és csak ezután fordult a férfiak felé.


2. Te pedig mintha nem értetted volna a kérdést.

2023. márc. 29. 19:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fene se tudja. Ha már érzelmileg is csalódtál a nőkben, és feladtad azt, hogy valaha lesz nő, aki szeretni fog, akkor en el tufom kepzelni, hogy valaki a kiábrandultság, és tarstalanság miatt a sajat neméhez fordul.
2023. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom kizártnak, hogy van benne valami.


Én ma biszexnek tartom magam, és valóban sosem ment a nőkkel való ismerkedés. Mondjuk a férfiakkal való ismerkedés sem. Ronda vagyok, nem is gazdag, nagyrészt antiszociális, és mentális gikszerek tucatjával küzdök.

Minden szexuális élményemért fizettem, akár férfinak, akár nőnek.


Kicsit jobb genetikával és neveléssel lehet, hogy rendes hetero lett volna belőlem.

2023. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

az első csajom 15 évesen volt.17 éves koromig csak csajok Volt bőven.

Aztán össze jöttem egy 17 éves bi sráccal.Azóta mind két nemet hajtom.

van hogy egyszerre.A sors vagy a végzet? Mindegy.Nekem így jó de nagyon

2023. márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, sok féle meleg és sok féle biszex létezik, nyilván ilyen fajta is. De azért ne feledd, ennél is több fajta létezik. Például említetted, hogy "de, tegyük fel, azért feláll neki pasira is". Biztos van ilyen is. De hogy egész más esetet is említsek, itt az én esetem:


nekem inkább nőre áll fel, pasik előtt legfejlebb ha verem magamnak. Sőt, amúgy se annyira lényeges sokak esetében, feláll-e nekik, mivel olyan sok passzív van (női szerep), mint aktív, és hát a passzívnak általában nem fontos, hogy felálljon, bár attól függ. Van passzív, akinek miközben dugják, feáll a farka, olykor el is élvez az is, akit dugnak (a prosztataingerlés miatt).


De én többnyire szopni szeretek, ahhoz meg tök mindegy, nekem feáll-e. És, mondom, sok nőre viszont feláll a farkam magától, szoktam csajozni is olykor.


A legtöbb biszex / meleg férfi nem "jobb híján" vágyik azonos nemáre, mint feltételezed. Ez egy hajlam, ennyi. A biszex épp úgy tud gerjedni egyes, azonos nemáekre, ahogy bizonyos ellentétes neműekre is. Számos meleg sem jobb híján szexel azonos neművel, hanem mert ez a vágya.


Aztán ott van a "jóképűség" kérdése. Biszex férfi vagyok. Nekem csajoknál fontos, hogy kinézzen valahogy. Elelnben férinál szinte mindegy a külleme, sőt, még a farokérete se annyira fontos nekem. De a lelki hullámhossz döntő, ha pasival vagyok. Ha csajjal vagyok, sokkal kevésbé meghatározó a lelki hullámhossz számomra.

2023. márc. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
22 éves szűzként, hívott egy pár harmadiknak. Belementem. Elvesztettem a szüzességem a nő is elvette, és a férfi is. Azóta is összejárunk. 23/f
2023. márc. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"A legtöbb biszex / meleg férfi nem "jobb híján" vágyik azonos nemáre, mint feltételezed."


Nem feltételezem azt, hogy a legtöbb biszex/meleg férfi "jobb híján" szexel más férfiakkal. Csak hogy vannak ilyenek.

2023. márc. 30. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!