Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miert izgat az hogy arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert izgat az hogy arra gondolok megeroszakolnak?

Figyelt kérdés
Sokat szexchatelek lany letemre es beindit ha elmondjak hogy inteznenek el.. eddig csak lanyokkal voltam (23 vagyok) es ez fiuktol indit be.. erdemes lenne pszichologust keresnem ezzel?

2023. ápr. 4. 02:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Ez a legtobb no fataziajat beinditja.
2023. ápr. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

Huuuuu, de elintéznélek !! :)))


Valamiért elég gyakori, hogy a megalázás, behodolás, kiszolgáltatottság, szexuális élvezetet okoz az embereknek. Lehet hogy azok az agyi területek ahol ezek az érzések keletkeznek átfedik egymást szexualításért felelős részekkel. Akinek van rá ötlete miért járnak együtt a szexualítással az ilyen érzelmek, leírhatná. Esetleg a gyerekkorban a nálunk megszokott vallási alapu szexuálisprüdéria miatt kapcsolodik össze, a megalázással, szégyenérzettel a szexualítás ?

2023. ápr. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Barátnőmnek is van ilyen fantáziája, teljesen átlagos.
2023. ápr. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
én is így vagyok vele. Ettől még nem kell pszichológushoz menned.
2023. ápr. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Fantazia szinten vagy a no altal kontrollat modon izgato. De a valosagban nagyon nem.


Nem is a megeroszakolas hanem a vad eros ferfi aki elveszi ami kell erzese jo. Mikorben te megkapod az a gyengedseget amire vagysz. Kisse kettos a dolog de igy jo a fantazia.

2023. ápr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
9%

Ha jó nő vagy, megbeszélhetjük.

Én meg férfiként szoktam erről ábrándozni.

2023. ápr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Sok nőt izgat fantázia, szerepjáték szinten, ez normális. Egyrészt a nők ösztönösen az erős férfiakhoz vonzódnak, mivel jó genetikai adottságokat szeretnének választani a leendő gyereküknek. Ez nem tudatos, ez biológia. Másrészt sok nő úgy tud jobban feloldódni a szexben, ha képzelt erőszak "áldozata". Ez pedig valószínűleg társadalmi okokból alakult így. Egy férfitől még mindig sokkal elfogadottabb, ha vad a szexben, egy nő számára könnyebben feldolgozhatóak a vad szexuális vágyak, ha úgy érzi, ő nem is tehet róla, hiszen a férfi "kényszeríti".
2023. ápr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Fiú vagyok de ez a gondolat engem is izgat. Illetve nem pont a megerőszakolás hanem pl hogy akaratom ellenére leszop. Beleül a farkamba hiába nem akarom. Ilyesmik.
2023. ápr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
28%

Illene tisztázni a fogalmat hogy erőszak. Az a nő akarata ellenére történik, és a nő száraz hüvelyileg. Érzelmi-testi-lelki fájdalmat és hatalmas traumát okoz.

Az erőszak nem keverendő össze a vadabb, de kölcsönös szexel. Ideje lenne felnőnötök.

2023. ápr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

9# azért tisztázzuk, hogy nem a klasszikus nemi erőszakról van itt szó...

Egy bizonyos, hasonló szituációban szexuális értelemben felizgul a kérdező (!), onnantól kezdve pedig jól lehet dugni. Tapasztalat!!

2023. ápr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!