Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férfiak ti szex nélkül bele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti szex nélkül bele tudtok szeretni egy nőbe? Feltétele a kettő egymásnak?

Figyelt kérdés
Volt egy pasi, akinek egyszerre két nő jött be,velem nem feküdt le, de állítása szerint jobban kedvelt ,jobban tetszettem neki, a másik beadta a derákát hamarabb, őt választotta. Ha lefeküdtem volna vele máshogy alakulnak a dolgok? :((

2023. ápr. 9. 10:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki csak azért választana téged, mert odaadod magad neki szexuálisan attól szerintem jobb távol maradni. (Egyébként valószínűleg máshogy, de a kérdés az, hogy kell-e neked olyan aki csak ezért lenne veled.)


"de állítása szerint jobban kedvelt"


Ezt pedig kétlem.


Nyilván kérdéses, hogy mennyi idő telt el, mert ha hónapokig húztad akkor valahol érthető, hogy nem téged választott.

2023. ápr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen persze.
2023. ápr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétele a kettő egymásnak, először jön a szerelem, utána a szex, legalábbis nálam.
2023. ápr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen , én mindig előbb bele szerettem a nőbe , akivel együtt voltam és csak utána , később lett köztünk szex .
2023. ápr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, talán máshogy alakulnak. Ezek szerint a szex volt az elsődleges számára, akivel előbb sikerült, azt választotta. Aztán lehet, hogy fog még puhatolózni feléd.
2023. ápr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerre 2 nőt hülyített ez senkinek sem tűnik fel?
2023. ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg annyira prioritás volt neki a szex, hogy hazudott össze-vissza. A másik nőt jobban palira tudta venni, azt választotta. :/
2023. ápr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a logikus dolog hogy beleszeret az ember valakibe és utána van szex? Érdekes ez a mai világ 🤨
2023. ápr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
9%
Dominans nobe igen
2023. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Életem legnagyobb szerelmével sosem feküdtem le végül.
2023. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!