Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Feminin beállítottságú fiúként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feminin beállítottságú fiúként miért csak a pasiknak jövök be?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 24. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet nagyon durván lányos vagy személyiségre is és kinézetre is. Én se vagyok annyira férfias, hosszú a hajam, alkatom is vékony, néha smink is bejátszik, de azt kizárólag minimálisan. Személyiségre hasonló vagyok mint bármelyik férfi. Általában biszex lányok találnak meg, férfiakról nem tudok nyilatkozni, egykét beszóláson és téves bepróbálkozáson kívül, mert csak a lányok tetszenek.
2023. ápr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%

Mert a férfiaknak az számít, mit látnak, a nőknek meg, hogy mit hallanak. A nő egy szarba forgatott kátránypapír kupachoz is képes vonzódni (tessék csak szétnézni az utcán), ha az belül határozott férfi kisugárzású. Ellenben lehetsz te a legjobb testű, legjóképűbb dalia, ha egyszer belül nem az jön.

Fiút csak másik fiú értékel igazán darabra, mert azok a külsőhöz vonzódnak, neked már kb. meg se kell szólalnod...

2023. ápr. 25. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!