Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Coming outoljak a szüleimnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Coming outoljak a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Eléggé fiatal vagyok (lány!!)

és nagyon furán érzem magam.

Biszexuális vagy pánszexuális lehetek, és nagyon zavar hogy a szüleim homofóbok. De azért mégsem akarom őket kizárni az életemből mondjuk soha nem mondom el nekik és összeházasodok egy lánnyal

Kérlek segítsetek, lehetőleg olyanok akikkel ilyen már volt.

NEM KÉREK GYŰLÖLKÖDŐ KOMMENTEKET!!

EZ NEM AZ LMBTQ+ KÖZÖSSÉG JOGAIRÓL SZÓL!!

Köszi



2023. máj. 2. 07:53
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Csak ilyen régimódi beállítottságok között vacillálsz? Kövesd a divatot és legyél vegánszexuális, ghostingszexuális vagy bétakarotinszexuális.
2023. máj. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Hány éves vagy? Mennyire függsz a szüleidtől? Lehet még nem jött el az ideje hogy elmond, ha fiatal vagy. Ha idősebb vagy és egyedül élsz akkor bátrabban elmondhatod szerintem.

En srác vagyok és apám eléggé homofób de elmondtam otthon hogy biszex vagyok és végül ő is beletörődött és elfogadta mindenki otthon. Talán a srácoknál ez nehezebb de mégis kifizetődött hogy elmondtam, sokkal őszintébb lett azóta a kapcsolatunk.

26/F

2023. máj. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem voltak ilyen gondjaim, szóval nem érzem át. Az amit javasolni tudok: Amíg nem tuti, nem kavard fel az állóvizet, jobb a békesség. Ha már lesz egy fix kapcsolatod, ami komoly, és te is kicsit érettebb leszel a szexualitásodban, hajrá. Élj, tapasztalj, és csak akkor dobd le az atomot, ha az tuti. 40F
2023. máj. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha régimódik, akkor addig semmiképp se mondd el, amíg teljesen nem önállósodsz és függetlenedsz tőlük!
2023. máj. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A mi lányunk közölte velünk, hogy biszex és már 3 lánnyal csókolózott. Mondtuk, hogy egészségedre, többet nem problémáztunk ezen. Teljesen normális.
2023. máj. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Miután nagyon fiatal vagy, így az a bizonyos lánnyal való házasodás mondjuk 8-10 év múlva aktuális - akkor most miért is kellene erről a szüleiddel beszélni?

Még magad sem tudod, milyen szexuális vagy, gondolom még valós tapasztalatod sincs, vagy csak minimális - akkor erről miért kellene beszélni most a szüleiddel?

2023. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

1es

Ez nem divat. De nekem fontos viszont félek a reakciójuktól

2023. máj. 5. 07:28
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Cume out
2023. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem érdrmes addig, amíg teljsen nem leszel független
2023. máj. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben voltam, ha gondolod írj rám és talán tudok segíteni <3
2023. máj. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!