Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy lehetne érzelemmentesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne érzelemmentesen kiélnem a biszexualitásomat?

Figyelt kérdés
Összeismerkedtem egy sráccal, akiről végül kiderült, hogy szintén biszexuális. Ő is tudja rólam, hogy az vagyok. A probléma viszont az, hogy nagyon tetszik nekem és nem csak szexuális értelemben, szívesen párkapcsolatban is lennék vele. Csakhogy egy nem heteroszexuális kapcsolat az én környezetemben lehetetlen, az eddigi életem darabokra hullana, ha bármi is kiderülne rólam. Most viszont ezzel marcangolom magam, nem tudom őt kiverni a fejemből és attól félek, hogy a szexuális együttlét is tovább erősítené bennem ezt.

2023. máj. 7. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Nem lenne jobb ha egy olyan élet inkább összeomlana ami valójában nem te vagy?
2023. máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%
Akkor csak legyen szexhaver
2023. máj. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%

Ez valóban súlyos döntés. Hasonlóképp voltam én is az első párkapcsolatom körül. De végül arra jutottam, hogy aki igazán szeret, az így is elfogad. S így is lett: nem rendeztem óriási coming outot, csak a legközelebbi barátaimnak és a családomnak mondtam el. Utóbbaik ráadásul kicsit homofóbak is, de ők is egész korrektül kezelték. Szóval nem kell félned, ne marcangold magad! Emiatt ne mondj le a boldogságról.

Persze nem ismerem a helyzetedet, hogy miért érzed lehetetlennek a nem hetero kapcsolatot a környezetedben. Mérlegelj. Mi éri meg jobban: egy őszinte, esetleges súrlódásokkal teli, vagy egy biztonságos, de maró titkokal teli élet? Mindkettőben van jó és rossz is. Csak Te tudhatod, melyikben érzel több jót. Azt kell választanod. S akárhogy is döntesz, remélem, nem fogod megbánni!

19 f

2023. máj. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!