Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak most kezdem a szub,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak most kezdem a szub, passzív szexet, milyen változáson megy majd át a testem? Mire készüljek?

Figyelt kérdés

Bi vagyok, a lányokhoz is vonzódom, de nem szeretek aktív lenni. Megismertem egy lányt, akinek van egy barátja. (mindketten biszexek) A behatoláson kívül már minden volt. Nagyon tetszik, türelmesek és jó velük. Nem gondoltam volna, de nagyon élvezem az orált is, a lány és a fiú is megdicsért, amire nagyon büszke vagyok! Behatolás még nem volt, de már várom, viszont mégis aggódom. Beszéltünk róla és a lánynak mondtam, hogy kicsit feszült vagyok emiatt... megnyugtatott, hogy ott lesz mellettem és segít, ne aggódjak. Ez jó még minden, viszont nem is feltétlen ez a problémám, hanem inkább attól tartok, hogy a rendszeres szextől problémám lehet ott lent...

Szinte minden nap találkozunk, ők mindig szexelnek, és én is szeretnék, úgyhogy az első után biztosan rákapok majd az ízére és akkor nincs megállás.


Szóval a kérdés:

Ha napi rendszerességgel csinálom az anált, akkor kialakulhat problémám?



2023. máj. 11. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
ha tiszta vagy, ki vagy rendesen tagitva, hasznalsz sikositot es fokozatos vagy akkor nem
2023. máj. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Nem, ha okosan és kellő előkészítéssel, odafogyeléssel csináljátok. Mázlista vagy azt tudod? Sok-sok élvezkedést és érezzétek jól egymást.
2023. máj. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen, ha arra gondolsz, hogy szexi lesz egy lánnyal smarolni, aki kézzel csinálja nekem, miközben éppen dugnak 😛

2023. máj. 11. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!