Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy huszonéves srác akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy huszonéves srác akinek nagyon fontos a diszkréció hol tud ismerkedni manapság fiúkkal?

Figyelt kérdés
2023. máj. 13. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is fontos lenne a diszkréció. Nem vagyok felvállalva, és még nem próbáltam. Szóval szerintem itt is lehet. Én pl nyitvatartom a szemem, hátha látok valamit ami számomra is szimpatikus. f
2023. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ha diszkréten akarod csinálni akkor online és a lakhelyedtől távolabb.. így nem fogja megtudni egy ismerősöd sem. Bár én nem vagyok biszex, de logikusnak ez tűnik alapvetően.
2023. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Akár itt is, vagy más netes oldalakon, snapen, telegramon. Amúgy merre laksz?
2023. máj. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Pl.helyben is temetöben ?
2023. máj. 14. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen korosztályban nézelődsz és honnan? Priviben elég diszkrét!
2023. máj. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
18-25 között érdeklődnék én is, de nagyon nehéz találni, vagy aki van mindenki Pesten.. :D
2023. máj. 14. 12:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Mobil vagyok, de sajnos nem a kívánt korosztályodban. :(
2023. máj. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért volna nehéz? A többség a fiatalt keresi.

romeo.com

de ez adroidon működik, asztali pc-n előbb utóbb befagy a chat része úgy, hogy semmi jele, mégse kapja meg a partner az üzenetet. Okostelóra van kitalálva a Romeo app.


Vagy itt az "ismerkedés/társkeresés" részen is írhatsz ki ilyen kérdést, csak nagyon ügyelj, hogy a szex szóba ne kerüljön, mert szankcionálhatják ott. Írd ki úgy, hogy huszonéves meleg/biszex fiú XY megyéből 18-25 éves fikúkal ismerkedne. Szexuális ajánlatra legfeljebb priviben reagálj ott.

Ha troll írna neked a kérdésed alatt, ne reagálj rá írásban, nehogy töröljenek.

Ez a szexualitás rész, itt lehet szexről is beszélgetni.

2023. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok, teljesen kezdő. Számomra is nagyon fontos a diszkréció. Baranya megye.
2023. máj. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is irhattok 18-25 között nyugodtan.

19f

2023. máj. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!