Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? Meg kéne tegyem?

Figyelt kérdés

A minap elmentünk bulizni haverokkal, becsatlakoztunk egy másik baráti társaságba (egyik haverom ismert onnan egy srácot). A buli tök jól alakult, billiárdoztunk iszogattunk, majd beszéltük hogy menni kéne lassan. Az egyik sráccal egy felé mentünk, az ő albija közelebb esett, meg igért finom házi pálinka kóstolót máskorra de végül kérdezte felmegyek e most megkóstolni? Belementem, közben dumáltunk csajokról, szexről (nyilván nem kevés piával) majd pár feles után benyögte, hogy nagyon nincs szerencséje mostanában a srácokkal (!). Kicsit nekem fura volt mert csajokról beszéltünk addig, de mint kiderült nem botlás volt hanem inkább a srácok érdeklik, de volt dolga csajokkal is azért tudtunk jól eldumálni erről is. Mivel ezután nagyon zavarban volt igy elmondtam neki hogy én is próbáltam srácokkal és hogy csak jó emlékeim vannak.

Ez annyira megtörte a jeget, hogy felvetette, hogy benne lennék e most ebben abban, majd elkezdte simogatni a farkam, amire természetesen azonnal felállt...

Csak amit itt még nem irtam le meg neki sem mondtam addig, csak ezután, hogy barátnőm van igy nem lehet.

Végül elköszöntem és eljöttem.


Itt kezdődik igazából a probléma, mert azóta csak arra tudok gondolni hogy milyen lehetőséget szalasztottam el és egyrészt bánom a percet amikor nemet mondtam de örülök is hogy elég erős voltam hogy nemet tudtam mondani.

Azóta többször vertem ki arra, hogy elképzeltem milyen lehetett volna, kb csak erre gondolva tudok elmenni.

Barátnőmmel volt azóta szex, de részemről eredménytelenül. Ami abból a szemmpontból nagyon ciki, hogy sosem volt gondom ezzel.

Miért csak erre a srácra tudok gondolni és arra hogy mi lett volna ha nem mondok nemet? Miért csak ez izgat mostanában engem? El fog múlni?

Faceen bejelöltük egymást (azóta nem beszéltünk) beszélnem kéne vele?

Hogy múlhatna el ez az érzés? Vagy meg kéne élnem?

Teljesen tanácstalan vagyok...

25f


2023. jún. 9. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, hogy nem csaltad meg a barátnődet.

Azért foglalkoztat ennyire, mert felizgatott, de nem élted ki ezt a vágyadat. Ráadásul nem is tudod ezt pótolni másként.

Nagyon nehéz dolog, de idővel remélhetőleg csillapodik ez a dolog.

Esetleg, ha szex közben erre a helyzetre gondolsz, segíthet, hogy el tudj élvezni.

Nekem is volt hasonló helyzetem.

2023. jún. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
pedig teljesen igaza van 2esnek
2023. jún. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
4. Ezek a 2-esek magukkal szemben is ilyen szigorúak? Mert én nem azt veszem észre. Csupán ennyi a probléma. Ezek itt mind überhűséges, gerinces, egyenes kommentelők. Más meg itt a melegségével küzd. Örüljön, hogy nincs ilyen dilemmája.
2023. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

nem tudom ő milyen de én speciel sosem csaltam meg senkit és nem hülyítettem senkit

ha nem működött valakivel egy kapcsolat akkor közöltem vele

ennyi gerincnek mindenkiben kellene lenni és ezért van igazai a 2esnek

2023. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
6. Hülyíteni nem kell, ebben igazad van. Dönteni kell, balra vagy jobbra, aztán kész. És vállalni a következményeket. De önmagáért leszólni valakit, csak mert a dilemma felmerült benne, érzéketlenségre utal.
2023. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

Beszélj a barátnőddel.

Akár még egy hármas is lehetne belőle, bár nyilván ahhoz nagyon sok dolognak kéne összeállnia, és nem is biztos, hogy a legjobb megoldás lenne.

2023. jún. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 sandrisbp ***** válasza:
Szerintem te is tudod a választ. Meg kéne élned - és utána tisztábban látnád, mit/kit is akarsz. Most vagy az van, hogy a fiúk jobban izgatnak, mint a lányok, vagy az, hogy ez a srác jobban izgat, mint a barátnőd. Nehéz ügy...
2023. jún. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, akár az is lehet, hogy ha még nem túl komoly, megmondod barátnődnek, hogy szünetet kernél, pár hónalot (és kitalálsz valamit, hogy miért), és az alatt megteszed, amit szeretnél, utána meg megpróbálod vele megint.

Nagyon nehéz lesz később végig a srácra gobdolva, lehet rámegy az egész kapcsolatod vagy megcsalod. Azerintem a fenti verzió jobb...

2023. jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És mi a.terv?
2023. jún. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!