Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet az, hogy a fantázia,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az, hogy a fantázia, fantáziálás izgatóbb legyen, mint a valóság?

Figyelt kérdés

Fétisek, BDSM, szerepjátékok....


És az "ász", a fantáziálás :)


2023. jún. 9. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem simán lehet.
2023. jún. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.....gondolj csak bele ,hogy szokták mondani a fantáziának nincs határa.éscezbigy is van.sok izgató dolgon lehet fantáziálni amit élőben nem biztos hogy át tudsz élni.
2023. jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van. A fantázia korlátlan, de a valódi szexben azért már vannak tényezők, amik korlátot képezhetnek vagy egyszerűen radikálisan eltérnek attól, amit te fantáziaként elképzeltél.
2023. jún. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze simán lehet. Nekem is gyakran van így, de ettől függetlenül néha gyakorlatban ks kipróbálok ezt azt. De fejbe mindig izgatóbb
2023. jún. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Simán, ha belegondolsz mekkora kultúrális miszticizmus veszi körül a szex témáját mint egy túlvilági mindent felülmúló élmény, szűz férfiak tömegei válnak depresszióssá, szélsőséges esetekben öngyilkossá a szűz létük puszta ténye miatt, pedig szerintem aki tapasztalta már milyen az átlag szex az tudja jól hogy lehet az szép is jó is, de nagyon messze van azoktól az elvárásoktól amelyeket a társadalmunk belénk kódol.


Ha ez önmagában nem bizonyíték arra hogy a vágy/fantáziálás lehet erősebb mint maga a fizikai aktus akkor szerintem semmi sem az.

2023. jún. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!