Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van akit érdekel ilyen dolog is?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akit érdekel ilyen dolog is?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam azzal, hogy ismerkedjek amolyan haverság extrákkal alapon. Szimpátia alapján, meg persze megfelelő zsáner alapján hátha kialakul valami, de elsődlegesen a haveri kapcsolat meglegyen, és utána kitudja... De akikkel eddig beszélgettem, kb mindenki egyből a szexuális dolgokat szeretné, sőt inkább csak azt. Gyors találkozót és aztán annyi. Nincs azzal probléma ha valakinek erre van ideje, meg igénye. De ha látható hogy engem nem egy szextali érdekel, akkor vajon miért volt a legtöbb beszélgetés ilyen?


32/F



2023. jún. 22. 18:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%

Turelmetlenség,mert ma mindenki azonnal akar mindent.

Az életben is így van, akkor itt miért lenne más ? Sajnos :(

Megértelek egyébként, nagyon nehéz, majdnem hogy lehetetlen tartósabb, megbízható és közös érdeklődésű férfit találni.

Ismerős a szitu. De azért bízzál, sosem lehet tudni !

2023. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is van ilyen akinek a barátság extrával kell :)

Persze nehéz megtalálni azt a személyt.

De kitartás remélem sikerül :)

2023. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért én sem keresek túl nagy intenzitással, mert akinek "ma este" meg "most" lenne jó, vagy legalábbis mindig a szexet hajtaná, az ki tudja, hogy előtte és utána mibe megy még bele. Ha viszont valakiről tudnám, hogy jó fej, és hogy neki is a haverság a fontosabb, örömmel benne lennék valami ilyesmiben.
2023. jún. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Így van, a fokozatosság, az egészség és a megbízhatóság !

Ezeknek kéne alapnak lenni, amire lehet építeni egy haverságot.Kéne....

2023. jún. 23. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ez így nem nagyon fog menni. Azokat a platformokat, amiket használsz elsősorban szexre használják, másod- és harmadsorban is, és csak sokadik szempontként jöhet szóba párkapcsolat, vagy amolyan szexhaveri barátság. A bi/meleg férfiak világa amúgy is eléggé zárkózott, mindenki védekező alapállásban van, sokan a nyíltan vállalt heteró álarcuk elvesztésétől is tartanak.


Szerintem egy olyan változat sokkal ideálisabb lenne, ahol egy már amúgy is létező baráti/haveri kapcsolat megy át testiségbe (is), mert mondjuk két srác rádöbben arra, hogy nem csak a közös sörözést, meccsnézést meg xboxozást élvezik együtt, hanem mondjuk egy masszázst vagy kölcsönös szopást is. De hogy pont kifogsz egy ilyen havert (és persze ő is "kifog" téged), hát erre még annyi esély se nagyon van, mint az előző bekezdésben vázoltak sikerére.

2023. jún. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Bocsánat ötös.. nem említettem semmiféle platformot. Mire írtad, hogy elsősorban szexre használják?
2023. jún. 23. 18:46
 7/33 anonim ***** válasza:
69%

Húspiac, ha így érthető.

Lényeg, hogy általában azonnali szexet akarnak és semmi mást.

Pl : Hotbull,Goldengate, Adultpixie.

2023. jún. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
64%

Nekem ilyen haverom van!

És örülök neki!

2023. jún. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne ilyen havert találni.


26/F

2023. jún. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék egy ilyen havernak én is 28 bi srác
2023. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!