Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férfiként ha egyáltalán nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként ha egyáltalán nem izgatnak más férfiak, csak nők, de nem taszít megfogni vagy leszopni egy péniszt, akkor biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
Nem csináltam még ilyet, de úgy érzem, nem okozna gondot, de nem is hozna szexuális izgalomba.
2023. júl. 17. 08:38
A kérdező szavazást indított:
biszexuális vagy
nem vagy biszexuális
24 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Èn ugyanígy vagyok,de èn már èlveztettem faszt.

Valószínűleg ez csak egy perverzió számunkra,ès a női test az alap.Ettől mèg jó mindkét dolog.

2023. júl. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel teljesen azonos az én vágyam is , de nem áll szándékomban minősiteni magam .
2023. júl. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld végre ki!!! Hisz olyan rövid az élet. Biszex vagy.Fogadd el!!!
2023. júl. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Félreértitek, nem élvezem, nem érdekel, nem vágyom rá, nem tervezem kipróbálni.
2023. júl. 18. 07:22
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak a közös verés izgat, illetve az, hogy egy másik férfi hozzám érjen. Az egésznek az aktusa érdekel, nem az hogy a másik pasi hogy néz ki.
2023. júl. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mièrt kèrdezed,kèrdező?
2023. júl. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló nálam is, bár engem izgat a dolog. Hetero kapcsolatban élek, viszont arról fantáziálok év(tized)ek óta, hogy leszopok egy faszt, már a gondolatától is felizgulok, viszont én sem érzek semmilyen vonzalmat sem ismert, sem ismeretlen pasik iránt, nem is tetszenek külsőre. Valami kis perverzió lehet.
2023. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Én is ùgy vagyok mint a 7-es. alapbol a nok erdekelnek. Làtvàny nem izgat,de maga az aktus igen. Volt szerencsem kiprobalni kulonbozo szexmasszazsokat, es imadtam ha a seggem kenyeztetik, persze nokrol volt szo. Festival nem volt meg dolgom. Mostanaban fantazialgatok, hogy kiprobalnam egy biszex parral, lehet igencsak elveznem. 22/f

7-esnek irok privatban.

2023. júl. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
8-as vagyok. Nem festival hanem "festival"
2023. júl. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ferfival :D hulye autocorrect
2023. júl. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!