Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, nők, ha lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, nők, ha lenne olyan vegyes swinger club, ahol biszex nők és férfiak vegyesen lennének, akkor az izgalmas lenne, vagy a biszex pasik miatt szóba sem jönne?

Figyelt kérdés

2023. júl. 17. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerencsére nincs vegyítés
2023. júl. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Biszex nők és hetero férfiak minden klubban vannak - ebben nincs új a nap alatt. Néhány klubban próbálkoztak biszex pasis estével, de már nincsenek ilyen estek (nem érte meg nekik).

Aki erre vágyik azok a Magnum nyílt napját látogatják, amikor nők is mehetnek.

2023. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem mondom, hogy zavarna, vagy izgalmas lenne, inkább csak nem érdekelne. Felőlem jöhetnek ők is, nem kötelező nekem nézni, vagy igen?

Amúgy nem értem ezt a nagy aggódást, hogy a nőknek tetszik-e. Már sok ilyen kérdés volt. Ha férfivel akarsz lenni, akkor legyél. Miért kell, hogy legyen melletted egy olyan nő, aki tasolva helyesel hozzá?

2023. júl. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nagyon az lenne sot ki is probalnam 18 L L
2023. júl. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

#3 a swingerekben mindent szabad, de semmi sem kötelező elve van. Ha nem akarod nézni akkor nem nézed. Ezzel együtt a ffi biszexualitás NEM engedélyezett a klubokban. Nem a nőket zavarja - hanem az ott lévő pasikat, s néhányan tennének is rá megjegyzést / zavarná őket ha egy másik pasi "bepróbálkozna" náluk. Így inkább az esetleges viták megelőzése miatt egyszerűbbnek tartják a tiltását.

Mondjuk amúgy sem értem miért akarnak melegek v. biszex pasik olyan helyre menni ahol a többi férfi hetero...

2023. júl. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó mondatodra reflektálva, nyilván mert biszexek.

Egyszerre akarják meg élni mindkét nemmel gondolom.

Ahogy a biszex nők ezeken a helyeken.

2023. júl. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Ezt én se értem. A hetero nőket nem zavarják a biszex nők, csak a biszex pasik zavarnak mindenkit?
2023. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten bárki által látogatható klubbokban nincs biszex pasik között kontakt. Ahol van az csak privát rendezvény, amiken csak a meghívottak vehetnek részt, és ezteket a társaságokat kifejezetten úgy válogatja össze a házigazda, hogy ott a pasik is foglalkozgatnak egymással tabuk és szégyenérzet nélkül.
2023. júl. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!