Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Normális, h. egy teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, h. egy teljesen hétköznapi helyzetben izgalomba jöttem egy ismeretlen nőtől?

Figyelt kérdés

Egy-két percig láttam őt, de utána napokig nem tudtam kiverni a fejemből a jelenetet, meg az érzést, amit kiváltott belőlem.

Történt már veletek ilyen?


21L (bi)



2023. júl. 18. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megesik az ilyesmi
2023. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul!

Velem is történt már ilyen.

2023. júl. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Nekem is van egy ilyen élményem, egyetemen egy laborgyakorlaton (körbeállós mesélős) egy lány csoporttársam egyszerűen annyira felizgatott, hogy semmi máson nem járt az eszem utána napokig, csak rajta (a gyakból meg egy betűt nem tudnék mondani).


Ez másodév volt, szóval láttam már sokszor, de előtte sosem volt ilyen. Sajnos teljesen plátói maradt, még beszélgetni se mertem vele soha

2023. júl. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Nekem rengetegszer van ilyen, szinte napi szinten. Erre használom a fantáziám és hát maszturbálást... :)

F/31

2023. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmeséled nekünk is azt a jelenetet? :D
2023. júl. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Régen volt ilyen, ma már nincs. (F!)
2023. júl. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!