Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha egy 29 éves fiú még nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 29 éves fiú még nem volt lánnyal, az a lány szemében nagyon gáz, vagy izgalmas, hogy vele lesz eleszőr?

Figyelt kérdés

TROLLOK NE ÍRJANAK!


Nem voltam még lánnyal és félek is atól, hogy legyek. Ha mégis lenne egy lány aki akarja velem és akivel merem, annak gáz, vagy izgalmas az, hogy vele leszek eleszőr?


Én a magam részéről gáznak gondolom. 29 vagyok. Szerintem a lányok már ilyenkor elvárják a szexuális tapasztalatot.


2023. júl. 20. 07:04
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem aggasztó lesz számára. Fura ha ennyi idősen valaki szűz.
2023. júl. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Az a legnagyobb baj hogy mellé még biszex is vagy ergo eddig csak homoszexuális kapcsolatod volt. De lefordítom. Nő által szűz de csőbúza.. Igazi főnyeremény vagy...
2023. júl. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
igen gáz.
2023. júl. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Nincs rád írva, nem kell mondani.
2023. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2-es. Ezek alapján lehet nem vagyok főnyeremény, de szeretni tudok. Nem hazudok és hűséges vagyok.


Lehet nagyobb főnyeremény egy tapasztaltabb csutak heteró, aki lenézi a lányokat és szexjátéknak használja őket.


Én ennél jobban tisztelem azt akivel intom viszonyba kerülök.

2023. júl. 20. 13:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon gáz.
2023. júl. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A 2-est még megkérdezném, hogy honnan gondolja, hogy biszex és csőbúza vagyok, mikor erről nem írtam semmit.
2023. júl. 21. 10:10
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos azért gondolja, mert a biszex kategóriába írtad a kérdést.
2023. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!