Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nőként vágyok rá, hogy lefeküd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként vágyok rá, hogy lefeküdjek egy nővel, hogyan találjak erre lehetőséget?

Figyelt kérdés
Van párom, a hármas még tetszene is neki, de én elég féltékeny típus vagyok, nem tudom hogyan viselném.

2023. júl. 24. 15:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Akkor hármas. Te ismered a párod
2023. júl. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
Komoly, súlyos problémák ezek.
2023. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem ajánlom elsőre a hármast. Hivd át, párod nézheti, de csak a nőre koncentrálj és az együttlétre. Ha pedig féltékeny típus vagy, akkor később se próbáld ki a hármast. Én nem vagyok féltékeny, de az első hármas lánnyal nagyon megviselt, ahogy láttam milyen odaadóan szopizza orálisan a páromat, aztán bedőlt, és a párom 5 perc után zihálva telelőtte.. ilyen gyorsan még soha nem ment el, képzelheted mennyire esett jól nekem :((

ezután egy jó évig nem is volt női hármas

2023. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy hanyagolom, rossz belegondolni is.
2023. júl. 24. 15:21
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nőként bárhogy. Felmész tinderre és átállítod, hogy nőt keresel. Ennyi a dolog.

A szex része meg szintén úgy mehet, ahogy akarod. A párod nézi vagy beszáll, ezt is te döntheted el. Ilyen nőnek lenni: Kb. mindenről dönthetsz.


#3: Esetleg arra még nem gondoltál, hogy néha beszélgess is a pároddal, hogy mi esne jól neki pl. orálnál?

2023. júl. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, mindent megbeszélünk, én is odaadóan csinálom az orált, de utólag bevallotta, hogy a csaj nagyon bejött neki, ezért nem bírta magát kontrollálni akkor. Ettől függetlenül engem szeret, de ezzel egy álma beteljesült, mert nagyon szereti a fiatal lányokat, és szőke is volt, kis mellekkel. Hát ő pont ilyen volt :( Előtte ha ezt tudom, mást szervezek le, mert a lényegi rész nálam is az volt, mint a kérdezőnél, hogy a lány engem kényeztessen főként. Az szupi is volt nagyon. Utána szállt be a párom is, onnan pedig katasztrófa lett..
2023. júl. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#6: Szerintem próbáld meg nem így megélni. Téged szeret, mindeneddel. Ez neki most egy új dolog volt, nem próbálta még. A legtöbb embernek van titkos vágya. Neked nincs?

Egyébként, ha annyira mániája, hogy szőke legyen, próbáljátok ki a szerepjátékot, szőke parókával vagy ilyesmi.

Te egyébként hogy nézel ki? Úgy tűnik kicsit, mintha nem lennél elégedett a külsőddel, de lehet, hogy én érzem rosszul.

2023. júl. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Négyes esetleg?

Mi szoktunk, ha érdekel akkor megbeszéljük

2023. júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

7-8: van kialakult hármas-párunk mindkét nemből, azt néha szoktuk, de négyes az sok lenne. Nem is próbáltuk, szóba se került soha.

Szerintem szép arcom van, és csinos is vagyok, ezzel nincs gondom, de számomra izgatóak a cicababás nőcik, őket sokkal helyesebbnek látom magamnál. És ezt bizonyította a pasim teljesítménye is. Én natur vagyok, nem szoktam igazán sminkelni, rajtam nem is mutatna úgy, és viszonylga nagyok a melleim is. Ez esett csak rosszul, hogy ott, akkor azt láttam rajta neki is állatira bejön, nem az, hogy együtt voltak.

2023. júl. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszélgetjük esetleg. :D

31N

2023. júl. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!