Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mostanában nagyon vonz az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában nagyon vonz az a gondolat ,hogy lefeküdjek egy lánnyal.Szerintetek érdemes lenne ennek a vágynak utána menni?

Figyelt kérdés

Eddig még csak egy fiúval van tapasztalatom szex terén,de mostanában nagyon izgat a gondolat ,hogy lefeküdjek egy lánnyal.Nem tudom ,hogy hogyan kéne neki kezdenem ennek a tapasztalat szerzésnek.Esetleg ha valaki volt hasonló helyzetben mit csinált,hogyan élte meg?

20/L



2023. júl. 27. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Simán...

Szerintem fontos, hogy kipróbáld, ami érdekel (és részemről: ami nem illegális, és nem bántasz vele mást), hogy tudd, valójában hogy éled meg, ez jobb-e neked, mint amikben eddig részed volt.

Én is a húszas éveim elején kezdtem el ezen fantáziálni, akkor eléggé érdekelt. 2 lányhoz volt közöm, randi, összeejárás pár hétig (nem egy időben). Nyugtáztam, hogy az érintésük, simogatásuk nagyon jól esik, jól tudtak kielégíteni, kézzel, nyelvvel, jobban, mint az addigi pasik, akikkel voltam. De azt is megállapítottam, hogy én nem szeretek nyalni, ujjazni nőnek, csak megtettem, mert ők is nekem..., ellenben férfinak szeretem csinálni - szóval nincs bennem túl nagy homo hajlam. Inkább csak kerestem és kiélveztem az olyan mozzanatokat, amiket akkor és addig férfitől nem kaptam meg, illetve amiben egy nő más. Azóta már nincs is bennem a vágy, hogy nővel akarok lenni. Szóval szerintem jó utána menni a kíváncsiságnak. Lehet ha nem megyek utána, azóta is ezen fantáziálgatnék.

2023. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem mindenképp próbáld ki, ha vágysz rá, veszteni valód nincs.

Én is ennyi idősen éreztem, hogy kíváncsi vagyok, vágynék rá, de sajnos azóta se sikerült találnom olyan lányt, akivel megélhettem volna.

25l

2023. júl. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És inkább egy tapasztaltabb lányt szeretnél?Vagy megfelel egy olyan is akivel együtt fedeznétek fel ezt az egészet?
2023. júl. 27. 22:54
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Nyugodtan, se kutyád, se macskád, megteheted. Később bánni fogod ha nem teszed meg. Bár a lehetőség mindig nyitott lesz, maximum a következmények lesznek mások (gondolok itt arra amikor már házas leszel, gyereked lesz stb.). Te magad is kicsit másképp fogod gondolni a dolgokat talán, ezért ha a vágy ott is marad, már fogod merni ennyire sem kipróbálni. Azért vagy fiatal, hogy tapasztalatokat szerezz :D
2023. júl. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!