Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha felizgulok benne lennek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felizgulok benne lennek barkivel, de amugy meg nem megy?

Figyelt kérdés

Ha beindulok szinte athivnek barkit szexelni, de amugy meg felek randizni barkivel. Ez mi mar? Valaki volt mar igy? Help??


25/L



2023. aug. 2. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Mindkét nemmel igy állsz, vagy csak az egyikkel? (Melyik az?)
2023. aug. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindegyik. De lanyokkal merek talizni is csak szexelni nem
2023. aug. 2. 00:15
 3/8 Dr.Fingom sincs ***** válasza:
59%
Én tudom a választ,át mennèk hozzád elmondani. Mit szólsz?😁😎
2023. aug. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Mindenképpen szólj, ha beindulsz :D
2023. aug. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Seperc alatt okoznék neked öt orgazmust, szóval ne hezitálj...😁
2023. aug. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Valszeg az önbizalmasddal van gond. Próbáld elfogadni, hogy nem tetszhetsz mindenkinek, na meg léteznek irigyek is, akik csak azért is bunkón képesek beszólni másoknak, hogy lejárassák.


De amint ezt tudomásul veszed, hogy mindenki olyan, amilyen, már nem fogod szégyelni magad. (A zaklatás viszont nagyjából más témakör.) Na meg elfogadnod is kell önmagad. Keresd meg, mi a hibád, és változtass rajta, vagy ha nem lehetséges, akkor fogadd el úgy.

Keresd az értékeidet is, akár külsőleg.


Bár trauma is okozhatja, az megint más. Látatlanban nem tudni az okot.


Olyat csajról is tudok, akinek abból volt elege, hogy túl jól néz ki, mindenki csak dugni akart vele, ez stresszelte folyton, mivel nem volt férfi, akivel mélyebben elbeszélgethetett volna, meghallgatta volna őt, kivéve engem.


Szóval különféle oka lehet a szexuális gátlásnak.


Gondold végig, amit írtam, addig is puszi a puncidra. :P Élvezd jól magad. :) Aztán meg mással is. :)


Egy férfi.

2023. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Én még fizetek is ugy hátha jobban menne a dolog :)
2023. aug. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7

LOL 😂

Ez már kőkemény felhívás a prostituálódásra😂

Én még pénzért soha nem csináltam senkivel sem, egyszerűen nem volt rá szükségem, hogy a szexért fizessek...😉

2023. aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!