Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex passzivak, hogy tudtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex passzivak, hogy tudtok aktivak lenni lanyokkal?

Figyelt kérdés
Ugy ertem ha mar valaki passziv akkor lannyal tud aktiv lenni erofeszites nelkul? Nem alkatilag (szemelyisegileg) dominans (vagy nem) valaki? Olyanok valaszat varom akik tenyleg megelik a dolgot, nem olyanoket akik csak fiuznak es “elmeletileg” lannyal aktivak.
2023. aug. 6. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem a kérdést, mindenesetre nincs semmi problémám, amikor lányt dugnék.

Férfivel nem vonz az aktív oldal, próbáltam, de úgy érzem, semmi olyat nem ad nekem, amit nőtől ne kapnék, így evidens, hogy fiúval én vagyok a passzív. Nőkkel ez ugyanakkor nem befolyásol semmit.

2023. aug. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők a gyengébbik nem. Férfival pedig csábító a gondolat, hogy te vagy alárendelt és egy farok lüktet benned.
2023. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szamomra azert fura mert passzivkent noies vagy, aktivkent ferfias. Hogy megy a valtas egyik naprol a masikra?
2023. aug. 6. 18:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért, akik switchek, azoknak hogy megy? Vagy azoknak, akik szeretnek dominálni és alárendeltnek is lenni?
2023. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A passzívság - a hálószobában betöltött szerepen túl - egyáltalán nem jár kéz a kézben a nőiességgel (ahogy a heteroszexuális férfiak egy részét sem tekintjük feltétlenül férfiasnak).
2023. aug. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért de nővel hogy lehetnék passzív?

Ott őt a nőt mindenképp megdugom.

A pasi meg engem.


Amúgy nem egyik naprol a másikra váltok.

Egyszerre megy mind 2. amikor a srácot szopom a csaj meg engem.

2023. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyik napról a másikra? Én egyszerre vagyok mindkettő.

Neked pl nincs egyszere bal kezed is, meg jobb kezed is? Na látod.. ;) Persze nem kötelező két kézzel rendelkezni, ez csak egy hasonlat volt.


Lehetséges, hogy a kérdező merev, kategorikus alkat(?) , miszerint vagy csak bal kezem lehet, vagy csak jobb kezem, és egyik kizárja a másikat...


(A matematikában létezik pl megengedő típusú vagylagosság is, és kizáró típusú vagylagosság is; ahogy a való életben szintén.)


Hogy konkrétan is válaszoljak, nők a férfias oldalamat váltják ki belőlem, pasik meg többnyire a női oldalamat, így szép, kerek egész módon megélem sokoldalúságomat.


Minden nőben van egy kevés férfihormon is, és minden férfiban van egy kevés női hormon is. Minden férfiban vannak nőiesebb tulajdonságok, minden nőben akadnak férfias tulajdonságok is.


Egyéni eltérés az A R Á N Y O K B A N mutatkozik meg csupán.


Erről szól a jin-jang szimbólum is. Csírájában ott a dolog saját ellenéte is, és egymást jó esetben kiegészítik az ellentétek, és nem ütköznek egymással, mint a kérdező lelkivilágában, ebből a szempontból (ezek szerint).

2023. aug. 8. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

...Folytatom, még én vagyok:


Férfitól megkapom azt, amit egy nő nem tud nekem megadni: a faszt. Következésképp teljesen praktikus dolog valódi férfit leszopnom, mint egy műfaszt, vagy valódi fasszal dugatnom magam, legalábbis élvezetesebb nekem, mintha műfasszal, tárgyakkal teszem.


Férfit persze seggbe dughatnék (van, aki élvezi az ilyesmit, egészségére, én nem rajongok ezért), de a férfinak meg olyanja nincs, mint egy nőnek van: pinája.


Evvel nem azt mondom, hogy ez volna az etalon, és mindenki ilyen vágyakkal kell rendelkezzen, hanem csupán azt, hogy ilyen verziók simán megférHETnek egymás mellett, egyesekben, pl részemről jellemző.


Remélem, közérthetően fogalmaztam.

2023. aug. 8. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ott a pont.tökéletes válasz!

Gratula.

2023. aug. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!