Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van itt olyan aki kevés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki kevés sikert vagy egyátalán semmit nem ért el az ellenkező nemnél és ezért a saját neménél próbálkozott?

Figyelt kérdés
2023. aug. 8. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem azért mert nem voltam sikeres a férfiaknál, inkább a kíváncsiság hajtott. L
2023. aug. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Igen és a másik oldaltól jobb élményeim vannak.

Ezerszer jobbak.


F

2023. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
20-as éveimben volt ilyen. Valahogy akkor még a férfiasabb pasik nem tetszettek a korombeli csajoknak, bezzeg a srácoknak igen
2023. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Tehát elhatározás kérdése a melegség? Csalódik vki és emiatt úgy dö t áttér a saját nemére? Betegek vagytok, vagy önámítóak? Ti mindig biszexek/melegek voltatok. Heteró csalódik, akkor sem fog a saját nemével szexelni!
2023. aug. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Aki a csajoknál nem nyerő az a fiúknál se. Ha pl dagi, ronda, stb. Max 20 év alattiként azért mert fiatal de amúgy kétlem, hogy talál. Hiába írna rám egy 18 éves ha kövér pl.
2023. aug. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Koliban kb az évfolyam negyede szerintem ilyenek voltak srácok terén. Nem voltunk melegek, de amikor dúlnak a hormonok akkor a szükség az szükség. F
2023. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Ízlések és pofonok, kedves ötös. Én full chubby chaser vagyok, a 100 kiló pluszos pasik jönnek be.
2023. aug. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szinte mindegy a kinézet, akár egy kicsit körvékés is belefér, csak túl nagy darab ne legyen.

Viszont életkorra 45 alatti.

Ha normális, rendes a srác, szinte bármilyen is a kinézete, szívesen leszopom (általában viszonzás nélkül),

bármi más aktus nem garantált.


Én elég vékony vagyok, 40es, fiatalos, uni biszex. Jöhetnek privik.

2023. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen.Imádok maszturbálni,kivertük együtt,egymásét is és volt már orál is.
2023. aug. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván senki nem fog "bemelegedni" az elutasításoktól. Abban viszont van ráció, hogy szingli pasik a könnyebb út miatt próbálkoznak férfiakkal. Az ő gyatyájukba ugyanis általában jóval könnyebb beavászkodni, nem igényel annyi melót :D
2023. aug. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!