Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? Érdemes lenne kiprobaljam?

Figyelt kérdés

Egyik legjobb haveromnak (fiu) mar 3 eve nincs baratnöje es egyik buliban felvetette hogy lehetne köztünk baratsag extrakkal kapcsolat.

Akkor elutasitottam,mert feltem hogy csak viccel,nem gondolja komolyan. Meg amugyis heteronak tartom magam, több baratnöm is volt mar.

Viszont igy jobban atgondoolva a dolgot neha nekem is jo lenne egy ilyen baratsag amibe több is bele fer,de nem tudom hogy tudnek e fiuhoz ugy viszonyulni mint egy nöhöz.

Szerintetek bele menjek ilyenbe?

Vagy megbanhatom?


F.


2023. aug. 12. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélés kérdése. Az érdeklődés ott van mindkettőtök részéről, adni kell neki egy esélyt. Megbeszélhetitek, hogy hokinál több ne legyen, vagy amit szeretnétek. Esetleg előtte ihattok is valami alkoholt, hogy ne legyen akkora feszengés :) Hajrá!
2023. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszod! 😊
2023. aug. 12. 17:58
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj, ha érdekel a dolog, akkor ez egy jó ajánlat. 😁 Beszeljetek meg előtte, hogy ha mégsem jon be a dolog utána, akkor nincs harag meg semmi. Amúgy simán belemennék a helyedben.
2023. aug. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Majd ha meg kell fogni egy masik fiu f**szát akkor rajossz
2023. aug. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Dehogy vagy te heteró. Sosem voltál az.
2023. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehetek a barátod? :$
2023. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem adnék egy olyan haverért, akit ha épp kanos, leszophatok bármikor. <3
2023. aug. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6, hst irj es beszelgessünk elöször 😄😄
2023. aug. 13. 12:46
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is nagyon élném, tök jó lenne, ha lenne valaki, akivel ki lehet verni, vagy bármi, csak ne egyedül kelljen vernem :D Lennék én is a haverod :D
2023. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9, irj ha szeretnel 😊
2023. aug. 14. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!