Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van e hatással a felnőttkoti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e hatással a felnőttkoti szexuális beállítottságra az, ha valakit nagyon fiatalon egy azonos nemű felnőtt megrontott, de azt jó élmény volt?

Figyelt kérdés

Azaz a felnőttel nagyon jó volt együtt lenni a hétköznapokban is, jó társaság volt, és tanított az élet dolgaira is.

A "megrontás" dologban kedves volt, odafigyelt, és csupa jó dolgot művelt, azaz, az első érintéstől az utolsóig élvezetes volt, amit ő csinált, és az is, amit én csináltam neki...... mai napig jó emlék :)


F


2023. aug. 13. 06:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Ha utana nem volt soha semmi akkor igen
2023. aug. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
undorító férgek vagytok mind a ketten ,a fajtátokat el kell távolítani a társadalomból
2023. aug. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nincs hatással. Viszont ami ilyen szép emlék, az nem lehet megrontás. A megrontás mindig traumatikus élmény a megrontottnak.
2023. aug. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3.


Hallottam egy olyan véleményt, ami arról szól, hogy a gyerekkori "megrontás" jó emlékek olyan állapotot tudnak előidézni, hogy amikor már felnőttként ráébred az ember, hogy mit tettek vele, akkor egy nagyon nagy negatív katarzison megy át, és minden ami gyerekként jó volt, az átforfdul valami féle útálatba, elutasításba, és ekkor válik igazán károssá a "megrontás".


Én nem ebbe a kategóriába esek :)


Nincsenek vágyaim a kiskorúak felé, engem nem izgatnak fel, de látom azt is, hogy nem feltétlen káros ez az élmény.


Igazából az oviban mint gyerek a gyerekkel is csináltuk egymásnaka papás mamás dolgokat :)


Kérdés:


- Azért mentem bele, és azért volt jó, mert már bennem volt a biszex hajlam? ....


...... vagy?


- azért lettem enyhe biszex, mert gyerekkoromban jó élmény volt az azonos nemű által okozott élvezet?

2023. aug. 13. 09:08
 5/11 anonim ***** válasza:
5%
hogy lehet ezt a beteg állatot jelenteni ?
2023. aug. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

Szexuálisan zaklattak és ez soha nem volt jó élmény amiről te beszélsz az nem megrontás.

Gyerekként is tudtam amit tesznek velem nem jó és nem is esett jól, felnőtt fejjel is rossz még visszaemlékezn is.

Borzasztó ilyenről kamuznod, sokunknak ez élete végéig lelki trauma!

2023. aug. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Azért mentem bele, és azért volt jó, mert már bennem volt a biszex hajlam
2023. aug. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Hány éves korodban történt kérdező, és családtag tette-e?
2023. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8.


11 éves koromban volt, és úgy indult, hogy "véletlenül" rányitottam valakire.


Azért van idézőjelben, mert akire rányitottam, az tudta, hogy én úgy hiszem, h nincs otthon senki, hogy a szoba üres.


Szóval ő gondosan kitervelte a dolgot.

2023. aug. 13. 14:37
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nincs hatással.Magamból kiindulva.
2023. aug. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!