Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi volt a legérdekesebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legérdekesebb szitu, amikor valaki igent mondott a szere?

Figyelt kérdés

Ha egy szex klubban odamész valakihez és csak úgy megkérdezed hogy lefeküdne-e veled, akkor azért lehet rá számítani, hogy igent mond. Ha a nyílt utcán kérdezed meg ugyanezt, akkor már kevésbé.

Mi volt a legérdekesebb vagy legfurcsább vagy leghihetetlenebb szituáció, amikor szexre kértél valakit és ő igent mondott? Vagy éppen téged kértek meg.



2023. szept. 5. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Piacon kért egy árus.

Jó, ismerősöm volt, és beszélgetni mentem, de akkor sem szokványos.

2023. szept. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer összefutottam egy régi ismerős csajjal. Felmentem hozzá, iszogattunk. Éjjel 2 körül mondtam, hogy akkor megyek haza. Azt mondta, hogy nem kell, szóval maradtam...


Iszogattam egy csajjal, akkor ismertem meg. Esélytelennek láttam, hogy bejövök neki. Végül ő mászott rám.

2023. szept. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Odajött hozzám egy csávo, hogy nem-e lenne kedvem szexelni vele, nyílván mondtam, hogy nem

Aztán megkérdezte akkor se ha 23cm a farka? Aztan igy belementem vegul

2023. szept. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Egy buliba nagyon tetszett egy srác amit észre vett mert mindig kerestem a tekintetét!

Én sem hagytam őt hidegen, úgy ment el előttem,hogy a feneke súrolta a lágyékom ,pontosabban a farkam!

Meglepődtem mikor mögöttem termett és a fülembe súgta,nem bírom tovább,5 perc múlva gyere fel utánam az emeletre!

Na ná,hogy mentem!

2023. szept. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy kávézóban.Leült egy pasi mellém és elkezdett a szexről beszélni.Mit

szólnák egy oda-vissza cumihoz.Jó képű volt és nagyon dagadt a nacija.

felmentünk hozzá.Nadrágok le.Megláttam a farkát és ledöbbentem.Hatalmas

és vastag volt.Rögtön a számba vettem.Szét dugta a torkom.Hatalmas mennyiséget löt a torkomba.Ömlött ki a szám mellet.Azután ő vett kezelésbe

Utána....

2023. szept. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Után megláttam egy izompólóban lévő srácot. Odamentem hozzá, érdeklődtem hogy melyik edzőterembe jár? Megmondta melyikbe, és hogy x nap x órára jár oda, majd kacsintott egyet. Ebből tudtam, nem csak edzés lesz. Így is lett. Megjelentem a konditeremben, kicsit edzettünk, majd elmentünk a zuhanyzóba, és ott oltári szex volt. Külön izgató volt, hogy bárki megláthat minket. Olyan gyors és vad szexben azóta sem volt részem.
2023. szept. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ti oda mernétek menni valakihez az utcán megmondani neki, hogy teszik nektek? Mikor és mikor nem? Fiúhoz? Lányhoz? Te nemed?
2023. szept. 7. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!