Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Más is fárasztónak és unalmasn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is fárasztónak és unalmasnak tartja a szexchatet?

Figyelt kérdés
Ugyan soha nem jutottam el élő találkozóig vagy hogy berakjam valakinek, de volt már részem ilyen ostoba szexchatben, először jó érzés volt az egómnak aztán meguntam. Első egy 15 éves lány volt aki két hetente váltogatja a megmentőit, semmi képcsere nem volt, na jó kulcs csont képet váltottunk de semmi nude. A második egy 24 éves csaj volt aki ha részeg volt előszeretettel küldött meztelen képet, de élő találkozó nem volt mert nem volt túl az exén stb stb. Egyszer beléptem discordon egy ilyen társkeresőbe ahol képet cseréltem egy biszex hapsival, neki bejöttem csak dagi volt és az nekem nem jön be, nem csak nem esztétikus hanem egészségtelen állapot is. De hogy mi értelme ennek a csicsergésnek? Legközelebb azzal fogok pajzán szavakat cserélni aki hajlandó már holnap találkozni vagy a közértben találkozunk ami a lakásom alatt található. 23f
2023. szept. 9. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tégy belátásod szerint
2023. szept. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kedvelem. Szerintem sokkal izgatóbb ha tabu ez a téma vagy csak flört szinten merül fel, mert akkor azért izgatja a fantáziát a milyensége. Aztán ha találkozunk akkor izgasson, súgjon a fülembe dolgokat, tegye a combomra a kezét: sokkal nagyobb hatása lesz. Főleg ha még így lehet kicsit húzni egymást. Nekem sem tetszik, hogy "ilyen még olyan pózban dugnálak a 16 centis rombolóval, kinyallak és rád élvezek" vagy nem tudom. Örülök, hogy korodbeliként nem vagyok egyedül ezzel az érzéssel.
2023. szept. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ennyire durván soha nem szexchateltem.
2023. szept. 9. 08:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Képekkel izgalmas és izgató, ha direkt nekem csinálja, anélkül tényleg fárasztó és unalmas lesz gyorsan.
2023. szept. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én képcserével szexchatelek. Csak a lényeg látszik rajtuk, de az jól . :D

Semmi többet nem vagyok hajlandó magamból mutatni.

2023. szept. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem izgató, habár csak egyszer csináltam.

Egy idő után küldtünk képeket magunkról(nyilván arcot nem), szerintem izgató tud lenni.

2023. szept. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!