Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fiatal srácként, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiatal srácként, ha egy napod lenne Pesten, hova mennél el ismerkedni/ ahol lenne lehetőség szexelni hasonlóan fiatal srácokkal?

Figyelt kérdés

Ritkán feljárok Pestre és van hogy egy délutánom vagy estém van amikor egyedül vagyok. Hova érdemes elmenni a kérdésben emlitett dolgok reményében?

Sokszor gondolkodtam melegszaunán meg bulizóhelyen, de szaunába egyedül nem volt még bátorságom elmenni, buliban meg nehéz "úgy" ismerkedni. Legalábbis nekem.

Szivesen meghallgatok minden tippet.

Köszi előre is a tapasztalatokat és a válaszokat! 26/bi vidéki srác



2023. szept. 13. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem talán az a legjobb, ha előre megbeszélsz találkozót valaki budapestivel, egy online partnerkeresőről.
2023. szept. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos próbáltam már többször is, de valahogy mindig úgy alakult hogy vagy nem tudtam akkor menni amikor el lett tervezve, vagy tényleg hirtelen ötlet hogy felmegyek pestre, igy előre lebeszélni egy alkalmat kb olyan mintha valaki várna rám végtelenségig (de nem fog senki) vagy pont akkor nem értek rá.

Ezért szeretnék inkább helyben ismerkedni

2023. szept. 13. 11:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szoktam "ápolgatni" vidéki srácokat, ha feljönnek Pestre, és persze ha (majdnem) mindenben megfelelünk egymás elvárásainak.

27/F

2023. szept. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sandrisbp ***** válasza:
100%
Glory Cafe a Baross utcában 4 után. Nem drága, és nem is egy kimondottan meleg hely - de vannak biszexek és melegek is, és van benne hely is, ha valakivel el akarjátok mélyiteni az új barátságot.
2023. szept. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!