Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, nők, ha biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, nők, ha biszex lenne a férfi partneretek, akkor ezt mondja is el az ismerkedés elején, vagy ha abszolút hűséges, akkor ennek nincs jelentősége?

Figyelt kérdés

2023. szept. 14. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Nem kell elmondania, mert ahogy írtad, a hűség az, aki számít, annak meg ehhez semmi köze. Rengeteg heteró pasit ismerek, aki össze-vissza csalja a párját.

Ha intelligens, humoros, megbízható stb, mindenben passzolunk, akkor ezen nem fog múlni. (Nem kell privát, nem ismerkedem itt)

2023. szept. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Én nem értem mi ez a tévképzet, amit itt gyk-n terjed, hogy egy biszex biztos dugni fog a saját nemével is kapcsolat alatt, meg hogy az amúgy nem megcsalás:D

Én örülnék neki, ha az ismerkedés alatt valamikor elmondaná, hogy bi. Azért is, mert ha nem lenne az a másik, lehet őt zavarja (hallottam már ilyet), szóval jobb letisztázni. Ha meg már tudod, hogy a másik bi, miért ne mernéd elmondani magadról, hogy amúgy te is az vagy. Mindenképp érdemes szerintem legalább utalni rá az ismerkedés fázis alatt

25N

2023. szept. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
a biszex nők nem hüségesek.
2023. szept. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk utólag derült ki hogy bi vagyok mindkettőnk számára, barátnőm aki az óta is velem van azt mondta hogy ha ez a legelején tisztázódik nem biztos hogy bele ment volna a még akkor friss kapcsolatba.


#2-esre reflektálnék, mi is monogám kapcsolatot folytatunk változatlanul. Megcsalás univerzálisan pedig értelmezhetetlen és félrevezető fogalom, minden pár értékrendje egyedi, van ahol belefér a 3-mas illetve hogy a felek "idegenekkel" folytassanak intim viszonyt míg a többség nem tolerálja ezt, akik viszont tolerálják ott ez értelemszerűen nem minősül megcsalásnak.


Megcsalás az a közösen egyeztetett értékrend elárulása, például amikor azt beszéljük meg hogy monogámok leszünk majd egyikünk elkezd félrekúrni.

2023. szept. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Mondja el az elején. Ne menet közben derüljön ki...
2023. szept. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Hűséges biszex 🤣🤣🤣🤣
2023. szept. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19%
sosem biznék biszex lányban
2023. szept. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!