Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez megcsalásnak számít?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít? Elmondjam a páromnak?

Figyelt kérdés
Biszex vagyok, és van egy barátnőm. Ha nőkről van szó, akkor minden közeledést tőlük visszautasítok, mert barátnőm van, és őt szeretem. Viszont tegnap a koliszobában egyedül maradtam egy haverommal, akiről nem tudtam, hogy szintén biszex. Dumálgattunk, majd ő benyögte, hogy rohadt kanos, és poénból kiverhetnénk egymásnak. És ennek az lett a vége, hogy lefeküdtünk. De akkor meg valahogy fel se fogtam, hogy mit csinálok, annyira vitt az izgalom, meg az hogy ez új dolog, mert sose voltam férfival. Ma reggel ütött be, hogy baszki ugyan azt csináltam, mint egy nővel, csak éppen a saját nememmel. Nem tudom most mit csináljak. Ismerem a barátnőmet, ezért egyből szakítana. De én tényleg nagyon szeretem őt, és azt is tudom, hogy ilyen nem lesz többet.

2023. szept. 18. 15:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne számítana megcsalásnak??
2023. szept. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanúgy megcsalás alapvetően függetlenül attól, hogy milyen neművel csináltad.
2023. szept. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Igen, természetesen megcsalás
2023. szept. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
17%

Igen.

Jobban jársz ha nem mondod el.

2023. szept. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Lesz, hidd el.
2023. szept. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
En is hasonloan voltam haverommal csak en kivertem neki.
2023. szept. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
43%
kérdezhetek kérdező?
2023. szept. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%

Persze, hogy megcsalas. Es nem fogja elhinni, hogy nem tenned meg ujra. En se hinnem el... Pont emiatt nem szeretnek biszexel lenni a heterok, full melegek, mert meg azzal se vagytok tisztaban, hogy megcsalasnak szamit e ez.

Most vegig ez lesz, hogy ha valakirol kiderul, hogy biszex, "veletlen" megdugod, ha van parod?!

2023. szept. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%
Mi az, hogy fel se fogtad mi tortent? Gyenge kifogas... Itt nem kell hazudnod, tudtad, hogy mit csinalsz.A haverod is tudta, hogy baratnod van... egyikotoket se erdekelt, megerdemlitek egymast. Inkabb legyetek ti egyutt, szegeny lanyt meg hagy elni.
2023. szept. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%

Csak ismételni tudom, a megcsalás nem univerzális értelmű még akkor sem ha a sok droid azt hiszi hogy igen, egy normális párkapcsolat egyéni értékekre épül és alapvetően az kéne hogy megcsalásnak minősüljön amit ti ketten megbeszéltetek hogy nem fér bele.


Amennyiben úgy jöttetek össze hogy nincs félre kúrogatás semmilyen kapacitásban akkor ez természetesen megcsalásnak számít.


Tudja egyáltalán hogy biszex vagy?


Ha tudja akkor még az is lehet hogy megértően kezeli az igényedet a saját nemeddel való fizikai együttlétre, minden esetre azt javaslom hogy mérd fel nagyjából mi fér bele nála és döntsd el hogy vagy elmondod neki most, lesz ami lesz, vagy örökké titok marad, de azt semmiképpen ne csináld hogy eltitkolod majd évekkel később jön a vallomás mert az szinte egyenes út a szakításhoz.

2023. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!