Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vettétek már észre, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettétek már észre, hogy piszoárnál bámulják a farkatokat? Reagáltatok valamit?

Figyelt kérdés
Ez valami új dolog, vagy csak én fogtam ki most 2 ilyet. Egy hónapon belül egy esküvőn és egy buliban is random ember megállt mellettem, elkezdett hozzám beszélni, és közben végig bámulta a farkam.
2023. szept. 19. 17:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak az uszoda zuhanyzóban bámultak idős bácsik

De 20 évesen sok év kolis élet után letojtam

2023. szept. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Soha ilyet nem tapasztaltam, 44 éves vagyok. De amikor csak tehetem, fülkébe megyek. Utálok piszoárba pisálni.
2023. szept. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Volt ilyen az idióta oda is hajolt. Egy kocsma wc-ben történt. Ha reagálok lehet, hogy megvert volna a társasága. Azóta az illető már halálra itta magát.
2023. szept. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor,volt,hogy rám mozdultak.
2023. szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%

Nem.

Ha valaki bejön, ott van mindíg elfordulok, hogy ne lásson.

Nem bírok úgy pisálni ha valaki láthat.

Simán oldalas állok a piszoárhoz a fejét meg senki nem dugja bele a hugyba (remélem).

2023. szept. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sőt, van hogy a szemem sarkából én is átnézek. Annyi a gond, hogy én nem tudok pisilni, ha észreveszem hogy bámulnak, pedig nem vagyok szégyenlős.
2023. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a jelenség kb egy idős a pissoir-ral. Ha annyi ezresem lenne, ahányszor megtörtént, vehetnék egy házat a 16. kerületben. És biztosra veszem, sokan mások is így vannak vele.
2023. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ott nem,de a strand közös zuhanyzójában sokszor észrevettem már,Nem zavar,sőt izgat is
2023. szept. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez mennyire gyakori? Mert én sem szoktam piszoárnál, de engem izgatna. Csak hát ez forgalmas helyen lenne praktikus
2023. szept. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ár párszor példa, nem foglalkoztam vele.

Nincs hatalmas méretem, meghát másnak is van farka, sok újat nem lát.

De van, hogy én is vetek egy-egy pillantást, főleg ha sétálok kifelé, és pont a többi piszoár irányába kell kimenni. Simán csak hogy tudjam, mekkora vagyok másokhoz képest.

2023. szept. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!