Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tanácsok kíváncsi (talán)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsok kíváncsi (talán) biszex férfinak?

Figyelt kérdés

30 éves, heteróként élő férfi vagyok, de már egy ideje egyre jobban foglalkoztat a gondolat, hogy kipróbáljam a szexet egy másik pasival. Először szopással kezdeném, és csak akkor mennék tovább, ha az tényleg tetszik.


Mit javasolnátok, mire érdemes figyelni párkereséskor? Lehet erre normális partnert találni? A gátlásaim miatt arra is gondoltam, hogy elsőre egy fizetős szolgáltatóval próbálnám ki, hogy a diszkréció/biztonság miatt ne kelljen izgulnom. Szerintetek ez jó ötlet?



2023. szept. 28. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne fizetőssel kezdj, hanem normális partnerrel.
2023. szept. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi szükséged fizetősre, a "melegvilágban" imádják az elsőbálozókat (már kapásból itt is fogsz egy csomó privit kapni).
2023. szept. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem viszonylag könnyen találsz olyan pasit, aki engedi, hogy leszopd. Persze ha még nem csináltál ilyet, akkor kell hozzá egy nagy adag bátorság, hogy tényleg bevállald.
2023. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok ezzel a dologgal. Szerintem az a legjobb, ha olyannal próbálod meg, aki szintén még kezdő, így nem lesz ciki a bénázás, ha egyáltalán lesz. Nekem is az a legnagyobb problémám, hogy hogyan lehet valóban diszkrét partnert találni ehhez. Érdemes lehet előtte csak találkozni és dumálni kicsit, ott valamennyire látszik, mennyire megbízható a másik.
2023. szept. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kezdőként írom,hogy amit a 4-es ír,az szinte lehetetlen.Mert irkálva mindenki nagy legény,mindent leír,mi a vágya,sőt...

Aztán amikor konkrétan lépni kéne, már telefonszám-cserére sem hajlandó,ismerkedő beszélgetésről pedig nagy átlagban harmincból egy ha összejön.

Mindenki eltűnik, törli a fiókját,vagy ha nem, akkor éppen halaszthatatlan dolga akad a megbeszélt időpontban.

Diszkrécióról pedig sokan azt sem tudják,mi az....

2023. szept. 29. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos, mi történt Kérdező ?? Volt jelentkező ?

Szerintem se menjél fizetőshöz, mert az gyorsan le akarja zavarni a dolgot és oda a pénzed.

Keress egy normális, tiszta barátságos partnert, aki megértő és segíteni, bátorítani fog. És elsőnek Ő szopjon téged, mert mikor már fel vagy izgulva, gondolkodás nélkül be fogod kapni Te is az övét.

Ez saját tapasztalat !! Bátorság !

2023. okt. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös: hát hallod, 4-es vagyok, és teljesen igazad van :D Megvolt a vágyak leírása, már ott tartottunk, hogy a helyszínt meg az időpontot beszéljük meg, aztán napok óta semmi :D Teljesen eltűnt. Pedig eléggé egyeztek a dolgok, ilyenkor nekem tök furcsa, hogy még annyit sem ír, hogy bocsi, de ezért meg ezért mégsem érdekel a dolog :D
2023. okt. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!