Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi Lányok! Itt ismerkedni nem jó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi Lányok! Itt ismerkedni nem jó?

Figyelt kérdés
34 éves bi nő vagyok, szoktam chatelni de sok pasi adja ki magát nőnek. Van valakinek itt ellenkező tapasztalata, aki kellemesen csalódott? Nálam az is nehezíti a dolgokat, hogy képet csak akkor cserélek ha valamennyi bizalom már kialakult.

2023. szept. 29. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy sok nő lenne, én is szinte csak pasikkal futok össze. A képcserét eleve kihagyom, hiszen nem biztos, hogy ő az. Én is tudok küldeni idegenről képet. Akár exét, barátét, vagy egy olyat, amit úgy kaptam, hogy nem is kértem. Sőt, akár f@sz képet is, legalább 100at 😀 ha ismerkedni akarnék, és videó hidat kérnék egyből, meg gb cserét.
2023. szept. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!