Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi/meleg srácok ti is irigylit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/meleg srácok ti is irigylitek akinek nagyobb a farka a tietekénél?

Figyelt kérdés
Én bár elégedett vagyok a méretemmel de irigykedek mindig. Bennetek is van ilyen? Mekkora nektek?
2023. okt. 2. 09:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem, én normális vagyok, nincs testképzavarom, elfogadom azt, amivel amúgy meg vagyok elégedve és változtatni úgysem tudok rajta. Egyébként nem nagy, viszont ebből soha, semmi hátrányom nem volt, szóba sem került. (bi)
2023. okt. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem mert az enyém is nagyobb az átlagnál, plusz amúgy sem érdekel annyira a méret csak egészséges, ápolt és szép legyen.
2023. okt. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos igen! Tudom, hogy nem tudok vele mit kezdeni, de ettől még elégedetlen vagyok.
2023. okt. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de leszopnám.
2023. okt. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Nem, szeretem a kis fütyim.

Szub

2023. okt. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem irigylem az enyémnél nagyobb farkat senkitől. Volt kollégámnak bő 20 plusszos volt, és a legnagyobb problémája pont a farka méretéből adódott, mert minden partnere túl nagynak találta. Annyira, hogy már az aktus előtt otthagyták, mondván, hogy ez nekik túl nagy.
2023. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

1x láttam nagyobbat de inkább sajnáltam mint irigyeltem volna!

Olyan viszont szokott lenni ,hogy átlagos méretű dákójú pasira irigykedem....

2023. okt. 3. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Én átlagosnak (16cm) mondanám magam, de nem irigykedek, én elégedett vagyok a kis haverommal.
2023. okt. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom hová tenni ezt az érzést. Elégedett vagyok a 14 centis farkammal, mert működik és sok kellemes élményekben, kapcsolatokban volt részem. Önmagammal is elvagyok, habár mackós alkat lévén egész életemben fogyózok, általában kisebb sikerekkel. (habár most 25 kiló mínusznál tartok) De azért elfogadnék pár centivel nagyobb szerszámot. Férfi partnerrel inkább passzív vagyok, méretben mindenképp az enyémnél nagyobbat keresem (17cm +). Izgató hatással van rám a nagy méret! (análisan pedig az okoz kéjt) Hármasban, négyesben (kétszer hatosban két párral) barátnőmmel, nejemmel sem voltam féltékeny a nagyobb méretű pasikra. Élveztem, hogy párom is élvezi. A cuckold élmény inkább csak egy játék variáció, szerepjáték számomra, nem holmi fétis. Vagyis nem kizárólagos vágykép, hanem egy élmény a sok lehetőség közül. Többesben az igazi kedvenc a mindenki mindenkivel élmény. Persze kettesben is voltam srácokkal. Egészen más élmény!


6#! Nekem is volt két nagy méretű kollégám. Gépészként (egyik végzettségem) zuhanyzóban láttam is őket. Egyik házas volt, neki nem volt párkeresési problémája. A másik viszont, amolyan örök agglegény típus volt. Ennek egyik oka, hogy ő is nehezen talált olyan nőt, aki elfogatta a nagy méretét. Azt mondogatta, 10 nőből, akikkel eljutott az ágyig, 2 vállalta be a közösülést is, 2-4 legfeljebb kézzel, orálisan játszott vele, a többi szinte elszalad a szex elől. Tartós kapcsolatai alig voltak. Ezekután még annyira sem volt benne péniszirigység, hiszen nekem egy nő sem mondott nemet soha, akikkel eljutottam a szexig. Kicsinek is csak kettő tartotta, de egyikkel még így is együtt voltunk fél évig. Másikkal pedig egy alkalom volt, de viszont 23 éve baráti viszonyban vagyunk.

52F

2023. okt. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapból nem nagy, de kellő izgatásra viszonylag szépen megnő. Irigyelni talán egy kicsit azokét szoktam, akiknek már alapból nagy. Bár az irigylés nem a legjobb kifejezés, inkább az jut eszembe, hogy milyen lenne leszopni.
2023. okt. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!