Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Abban a középiskolás fiúban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban a középiskolás fiúban, aki úgy poénkodik, hogy odahajol egy másik fiúhoz, mintha szájon akarná csókolni, de hirtelen amikor már majdnem odaérne, elkapja a fejét, vajon van-e minimális biszex hajlam, vagy vasheterók is poénkodnak így?

Figyelt kérdés

Szavazz

Vagy ha te is így szoktál poénkodni kérlek írd meg mi van emögött

Direkt van csak két válasz, most hagyjuk azt hogy lehet hogy ez lehet hogy az.


2023. okt. 4. 17:24
A kérdező szavazást indított:
Van biszex vagy meleg hajlam
Nincs biszex vagy meleg hajlam
17 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Erre egy linkkel válaszolnék:

[link]

2023. okt. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Mikor tini voltam 6 osztálytársam vettem rá (már akkor bi voltam) hogy kiverje velem. Ebből 2 abba is belement, hogy egymásét megfogjuk. 1 pedig leszopott. Pedig heteró. Na ebből döntsön az ember.
2023. okt. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az elég sovány
2023. okt. 4. 18:27
 4/16 A kérdező kommentje:
Ne térjetek el a tárgytól
2023. okt. 4. 18:28
 5/16 anonim ***** válasza:
Amíg mások előtt nagyon heterónak próbáltam mutatni magam, addig nem fért bele az értékrendembe az ilyen poénkodás. Aztán, ha nagydobra nem is verem a biszex létemet, de nem is titkolom, belefér az ilyen poén. Még úgy is, hogy baráti körben, csajokkal körülvéve csináljuk oda, vissza.
2023. okt. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De szintén csak imitáljátok nem ér össze a szátok, vagy durrbele össze is cuppantok?
2023. okt. 5. 16:04
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Heteró nem csinál ilyet. Poénból sem! Ennyire nem értitek a HETERÓ fogalmat???
2023. okt. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mivel csak a csóklényege maradki ezért ez csak poén.
2023. okt. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#6

Csak imitáljuk. Valójában nem akarunk senki idegeire menni, azzal, hogy akár egy szórakozóhelyen élő, egyenes adásban lesmároljuk egymást.

#5 vagyok.

2023. okt. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

A mi hetero értékrendünkbe bekefért a homulás imitálasa sokkal magasabb fokon is.

Ez valahol közészinten lenne. A cél mindig a nevettetés volt,a hatás pedig nem maradtel.

Ha egy tanár is tanuja volt az esemenynek akkor mégnagyobb volt a kacaj.

2023. okt. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!