Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi pasiként hol találjak bi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi pasiként hol találjak bi barátnőt?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, hogy egy bi lánnyal őszinték lehetnénk egymással és mindketten megélhetnénk a másik oldalunkat is a kapcsolatban hazugságok nélkül. De hol találjak ilyen nőt?

2023. okt. 11. 12:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

Igen, sajnos gyakori amiről beszélsz, és van is az ismeretségi körömben egy srác, aki titkolja a párja előtt a biszexualitását.

Sajnálom a párját, mert egy nagyon jó fej csaj, és nem tudom mi lesz akkor, ha egyszer le fog bukni a srác. Valószínűleg nagyon össze fog törni, mert halálosan szerelmes belé...

2023. okt. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
31%

Igen, sokkal konnyebb lenne, ha az emberek elore megbeszelnek es olyannal kezdenenek kapcsolatot, akik alapbol vevok erre. Nem monogamok, nyitottabbak, nem veszik magukra, nekik is megengedett a "felrelepes" ha akarja.

De ha igy nyilt csapaskent er, hogy megcsal a parod egy ferfival, arra nem tud felkeszulni az ember. Van akinek rosszabb mintha novel tenne.

2023. okt. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
49%

Igen, nekem is van egy olyan érzésem, hogy a legtöbb nő ezt talán súlyosabban élné meg, mintha egy másik nő kerülne be a képbe harmadikként.

Persze én csak férfi aggyal gondolkodom, ráadásul olyan férfiként aki mindkét nemet szereti, és nagy valószínűséggel erről a dologról elég sokféleképpen gondolkodhatnak az emberek, mivel eléggé sokfélék vagyunk.

Van a baráti körömben egy olyan pár, ahol annyira szerelmes a csaj a barátomba, hogy már a sokadik félrelépését is elnézte neki, egyszerűen nem képes elengedni magától, annyira ragaszkodik hozzá.

Pedig nem pénzes a srác, és férfi szemmel nézve is csak átlagos kinézete van, és mivel gyerekkori barátok vagyunk, így azt is tudom, hogy a mérete is csak teljesen átlagos.

Úgyhogy fogalmam sincs mit szeret benne a csaj, hogy miért ragaszkodik hozzá a sokadik félre lépése után is ennyire.

2023. okt. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg társfüggő sajnos. A barátod pedig kihasználja.
2023. okt. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szép és okos a csaj, bármikor kaphatna jobb pasikat a barátom helyett. Persze ettől még lehet kapcsolat-függő...
2023. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!