Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet inkább meleg vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet inkább meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Elvileg biszex ferfi vagyok, de gyakorlatilag meg azt veszem észre magamon, hogyha nővel kerül sor szexre, akkor inkább húzom az időt, nem kezdeményezek, nem vagyok aktív, hanem inkább csak hagyom magam, és szex után azonnal undort érzek a nő iránt. Ezt sajnos aktus után nem tudom leplezni, és szegény nők azt hiszik hogy velük van a gond.

Ha férfivel vagyok, akkor szinte szétvet a szenvedély, nehezen bírok magammal. Lehetséges hogy valójában full meleg vagyok?


2023. okt. 11. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha nőre is feláll, nem vagy full meleg, de közelebb ahhoz.
2023. okt. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nehezen áll fel nőre, ezért szoktam húzni az időt.
2023. okt. 11. 15:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, igen.
2023. okt. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos sok nőt megbántottam. Ők kívántak engem, én meg titkoltam hogy biszex vagyok, és őkrendes kapcsolatot akartak volnavelem, akkor 2 havonta voltam csak hajlandó szexelni velük. Mind zokon vette, én meg mindig őket hibáztattam, vagy azt hazudtam sok a dolgom, sok a munka stb. Amikor meg megelégelték, akkor is a nőket hibáztattam, elhitettem velük hogy ők a hibásak.

Legutóbb kezdtem érezni hogy valami nimcs rendben velem, mert amikor utoljára voltam nővel, elkezdtem neki swingerről beszélni, meg arról hogy a hármas szex erősíti a kapcsolatot. Kiakadt nagyon.Jogosan azt mondta hogy hiszen köztünk sem alakult ki érzelmi testi intimitás, hogy beszélhetek neki hármasról meg swingerről. Ezt a nőt is elvesztettem.

És amikor meglátok egy jó pasit, azonnal figyelmes, törödő leszek, de őszintén, nem pedig manipulatívan mint a nőkkel csináltam. Egy férfiért bármit megtennék.

2023. okt. 11. 15:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hagyni kellene a nőkkel való kapcsolatot.

Miért erőlteted?

2023. okt. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó ideje hagyom is őket.
2023. okt. 11. 16:26
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A nőkkel most akkor tarts szünetet. Akkor majd meglátod, hogy hiányzik e velük a kapcsolat vagy szex.

Addig meg a férfiakkal csinálj mindent. :)

Hány éves vagy? Vagy mikor kezted ezt érezni?

2023. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!