Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire számít biszexnek az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít biszexnek az, akinek csak a közös önkielégítés jön be azonos nemű partnerrel, és ezen kívül semmi több nem fér bele neki?

Figyelt kérdés
2023. okt. 16. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem az, de viszonylag enyhén. Kolis koromban többször volt benne részem. Ez akár valami fiatalkori jó élménynek is lehet a maradéka.
2023. okt. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Az biztos, hogy nem hetero, ezen felül csak két opció van, bi és meleg, válassz.
2023. okt. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy mennyire? Hány százalék vagy mi? Kinsey-skála: biztosan nem a heteró végén helyezkedik el, de nincs erre egzakt mérőszám. Annál "biszexebb", akinek soha nem is voltak még csak erotikus gondolatai sem az azonos nemről, de annál "kevésbé biszex", aki már csókolózott vagy pettingelt azonos neművel. Nem mindegy? Vagy mit akarsz ezzel meghatározni? Egyáltalán miért kéne meghatározni, hogy "mennyire"?
2023. okt. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel sokan vannak így, csak sokan szégyenlik. Nem baj ez 🙂
2023. okt. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem személy szerint már többször megfordult a fejemben, hogy jelentkezek egy maszti-partyra. Eddig még sose jutottam el egy helyre se, azonban éltet a remény, hogy végre talán most...

Nagyon fontosnak tartom azonban, hogy (kicsit visszatérve a hetero-homo témára) MÉG A MÁSIK FÉL ENGEDÉLYE esetén is kizárjuk a homo-szexet. Amilyen nagy élmény lenne a közös maszti, olyan megrázó sokk-ként érne sokakat egy ilyen együttlét puszta látványa is. Persze én csak magamból indulok ki, de akkor is...

2023. okt. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sodi itt vadászik friss húsra, úgy néz ki :D :D :D
2023. okt. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Látod lemegy a nap

Különböző nagyvadak

Mennek bele az éjszakába

Megenni aki árva."

2023. okt. 17. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!