Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet hogy melegek? Ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy melegek? Ilyen esetben erős rá a gyanú?

Figyelt kérdés

21 éves fiamnál van hogy néha-néha itt alszik a vele egykorú haverja, mondván hogy filmet néznek, videójátékoznak. Hallani is ezeket a hangokat a szobából gyakran hajnalig, gyakran mondani is kellett hogy vegyék már lejjebb a hangerőt.

Őszintén mondva engem nem nagyon győz meg ez a történet, nem lehet hogy esetleg melegek és éreznek egymás iránt valamit? Vagy ez így már 20 felett is normális hogy srác ott alszik a másik srácnál pláne egy szobában?



2023. okt. 17. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Hat ezt ennyibol nem lehet tudni, kerdezz ra. De tamogato jelleggel.
2023. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
Nyiss be random, ha AZT csinaljak, igy megtudod.
2023. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Szűk körű kanbulin szoktunk mi is ilyet 20 évesen. Mivel nem vagyunk gazdagok mint az amerika filmekben a házibulizó fiatalok, hogy van egy medence meg 10 hálószoba :D ezért van amikor még egy ágyban is aludtunk. De tudtommal heteróak voltunk mindannyian.

Ettől függetlenül lehet, hogy meleg a fiad.

2023. okt. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Ettől még nem lesz meleg, de jobb lenne ha nem kockulna a fiad, hanem inkább elmenne házibulizni, diszkóba és hasonlók. Nem a videójátékból fogja megtanulni miről szól az élet!
2023. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet akkor túl hangos a tv amikor dugnak.
2023. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy melegek...
2023. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Más is van, amiből erre következtetnél? Volt már barátnője? Randizott már lányokkal többször?

Szerinted túl jóban vannak? Több, mint barátság?

Milyen jelekből következtetnél még erre?

Ha lányokat hozod fel témának, hogyan reagál?


Így látatlanba nem tudok sokat mondani, de mondjuk én 21 évesen nem aludtam rendszeresen barátomnál, haveromnál. Ők se nálam. Sőt, szinte sose. Fiatalabban fordult ez elő párszor.

Pedig én meleg vagyok.

Ha meg sűrűn alszik a fiadnál a barátja és esetleg tényleg melegek lennének, akkor ezzel a lebukást kockáztatják.

Te szerelmesnek látod a fiad?

2023. okt. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

Sűrűn alszik ott,illetve mindig ugyanaz a srác?

Azért abban a korban már nekem is gyanús lenne...

2023. okt. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

24 vagyok, és az összes haverom itt alszik egy szobában velem, ha át jönnek.

Az összes heteró. Viszont én meleg vagyok. De egyiket se zavarja.

2023. okt. 18. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Hova fajul ez a világ? Sima normális barátsagot is homoszexualitásnak gondolnak egyesek. Komolyan beteges ez!
2023. okt. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!