Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Magyarországon lehet találkozn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon lehet találkozni feminim srácokkal?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok akik úgy igazán lányos külsejű és szép nőies is az arcuk.

2023. okt. 21. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Valaki igazán elmagyarázhatná nekem hogyha valaki egyszer már a férfiakra izgul fel akkor miért a nőies jegyek hozzák izgalomba..
2023. okt. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem is ez inditana be. Alapvetöen a lanyokat szeretem de fiuval is kiprobalnam egyszer es ha mar ugy van akkor inkabb csajosabb, nöiesebb szörtelen pasival lennek.

Akar ugy is hogy ö dug meg engem.

2023. okt. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hol vagytok 22 alatt?
2023. okt. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Minden vágyam egy ilyen srác. Csak vidéken sajnos semmi esély rá.
2023. okt. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is tetszenek a hasonló fiúk.
2023. okt. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

Persze, sok ilyen tini fiút látni, de ők sajnos nem az én generációm...


Amikor tini voltam, lányos külsőm volt. Most 40 felett persze már nem, azonban megmaradt legalábbis az, hogy fiatalabbnak néznek most is, ráadásul továbbra is vékony vagyok. Kb 10 / 11 éves koromig idegenek lánynak néztek általában.


# 1:


Jó, én szívesen lemagyarázo mnneked. nos, a legöbb biszex férfi csak a farokra izgul a többi férfi kapcsán, míg a testére nem. Ezért sok biszexnek (pl nekem is) nagyon vonzó a lányos külsejű olyan egyén, akinek farka van. De ez nem azt jelenti biszexek esetén, hogy a punci ne volna vonzó... A punci IS vonzó nekünk!

Hangsúlyozom, nem minden biszex férfi máködik így, de ilyen szempontból a legtöbbünkre ez a vágy jellemző például.


Magam kapcsán vannak sajátosságok is:

ha nővel vagyok, férfiasnak érzem magam vele. Ha pasival vagyok, akkor meg kb leszbikusnak (azaz lánynak érzem magam, és a pasiban is a lányt keresem, ideális esetben, úgy, hogy van farka is, amit cumizhatok).

2023. okt. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!