Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » (Vér)pénisz bele tud ragadni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Vér)pénisz bele tud ragadni az ánuszba, pl túl széles makk miatt? Jártál már így? Ismersz ilyet, aki így járt? Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Úgy értem, az illető a péniszét nem tudja kihúzni az ánuszból, pl amiatt, mert landkad, és vérpénisz, túl széles makkal, a végbélzáróizma a partnernek meg túl erősen fogja a péniszt.

2023. okt. 29. 21:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
🤣🤣 Te sem láttál még farkat
2023. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Mi a tosz xD
2023. okt. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Inkább az első két válaszoló nem látott még vékony vérpéniszt, széles makkal.
2023. okt. 29. 21:40
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem tud.

Anális szex után nem szűkül vissza olyan gyorsan a végbél.

Ahogy betoltad mereven, úgy ki is jön lankadtan.

2023. okt. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Egyébként kutyáknál (kan, a szukával) nem olyan ritka, hogy összeragadnak. Bár náluk a péniszük görbesége az oka.
2023. okt. 29. 21:53
 6/27 anonim ***** válasza:
88%

5/


Jó nagy hülyeséget írtál mert a péniszük tövén van egy csomó ami meg is duzzad és azt is betolják közösülés közben aztán meg összeragadnak a nősténnyel.Én még férfit nem láttam,hogy a golyóit is betolta volna a nőbe 😀

2023. okt. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
68%
A férjemnek vérpénisze van, de nem nagy a makkja, nem hiszem, hogy bármi összefüggés lenne. Ösdze meg nem ragad senki, egyáltalán ki az a hülye, aki még hisz benne?
2023. okt. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%
Azta :D biztos kiskoru vagy
2023. okt. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%

8/


Összeragadni össze lehet csak nem gyakori jelenség de a nő hüvelyi izom görcse végett lenne lehetséges sztorik is vannak róla amik megtörténtek.

2023. okt. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
25%
Meg soha az életbe nem görcsölt be nekem, és szerintem kamu sztorikat hallasz. Tipikus városi legenda.
2023. okt. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!