Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Először mennék transzi prostih...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először mennék transzi prostihoz mind az aktív, mind a passzív szerepet kipróbálni. Szerintetek hogy készüljek fel és mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Még nem voltam fiúval, az annyira nem is vonz, inkább csak a transzik, bár ki tudja mit hoz a jövő mert Ők sem voltak az alap szexualitásom tárgyai, 20 éves korom körül kezdtem el hozzájuk is vonzódni, meg az esztétikusabb péniszekhez is…


Eddig lányokkal voltam, aktív szerepben már lánnyal sokszor próbáltam az anált, szóval az ebben ag esetben sem lesz nagy meglepetés…


Viszont a passzív szereptől kicsit tartok, mert még soha nem járt semmi a fenekemben, még magamat sem izgattam soha dildóval, de még csaj ujjal sem… Prosztata masszázsban sem volt még részem… Szóval az is benne van a pakliban, hogy nem is jönne be gyakorlatban, csak fantázia szintjén izgat. Viszont fantázia szintjén az is izgat kifejezetten, hogy totál tapasztalatlanként vegyen kezelésbe egy tapasztaltabb személy.


Prostinál sem voltam még, de azért szebb transzi “lányokat” kipróbálni nem nagyon van más opció…


Mi ennek az egésznek a menete, mire kell figyelni egy ilyen helyen?


Fontos, hogy csináljak beöntést, vagy elég ha székelés után alaposan megmosom magam és kb. 16 óráig nem kajálok (nincs kellékem beöntéshez és kicsit felesleges macerának tűnik beszerezni, de ha azt mondjátok fontos, akkor szerzek egyet).


Érdemes figyelnem a transzi inti. méretére is amikor választok, vagy az igényesebb profik nagyobb mérettel is tudnak ügyesek lenni kezdőkkel?


Előre is köszi a válaszokat!



nov. 18. 18:01
 1/4 A kérdező kommentje:
(25/f)
nov. 18. 18:02
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Elsőre ez így igen merésznek hangzik. Az,hogy lánnyal próbáltad az anált és nem érhet meglepetés azért azt így nem jelenteném ki! Biztosan tapasztaltad,ha lánnyal vagy akkor van egy illata, érimtése, hangszine, kémiája a dolognak. Még nem próbáltál semmit. Akkor honnan tudod,hogy menni fog e egyáltalán valami már csak a teljesen új helyzet hozta izgalom miatt is? Még amikor prostihoz mész először (mondjuk az nem most volt,hogy kipróbaljam mert bakancslistas volt 20on évesen) amikor mindenre is felállt akkor is volt egy kis izgalmam.


Én próbáltam már plug-ot és prosztata vibrátort, a párom (nő) is szerencsére elég ügyes és iszonyatosan lehet élvezni. Próbáltam volna aktívat keresni kipróbálni milyen lehet,de sajnos nagyon sok a "kamus"! Most én is sokat nézegetem a környezetemben lévő vidékilányos TSeket a kipróbálas kedvéért és kíváncsi leszek az itteni véleményekre, illetve arra,hogy Te mit tapasztalsz!


Arra a válasz,hogy mivel készülj én mindenképp kimosnám szekelés után magam (megy az óvatosan zuhany gégecsővel is csak lassan kell) én langyos vízzel megnyitom,hogy épp csorogjon,majd egy edényben lemérem mennyi idő kb fél liter mire kifolyik és úgy tartom az ánuszomhoz. kellemes,de vigyazni érdemes vele. Remélem tudtam segíteni

nov. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Hasonló helyzetben vagyok én is. Sajnos én is tapasztalatlan vagyok e téren így tanácsot nem tudok adni. Viszont ha neked megtörténik akkor kérlek írd le ide mert kíváncsi vagyok hogy végül hogy alakúlt.
nov. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Hagy magad és szét fog szopatni.
nov. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!