Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A neten találtam egy története...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A neten találtam egy történetet megosztom. Ha Te lennél ilyen szituációban hogyan viselkednél? 1. Izgatna? 2. Zavarba lennél? 3. Megpróbálnád elkerülni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok meleg, de munkámból adódóan kapcsolatban kerültem melegekkel. Jó húsz évvel ezelőtt katonaorvosként dolgoztam és többször kellett sorozásokon részt vennem. A régebbi korosztálynak nem kell bemutatni, hogy ez hogyan zajlott, a fiatalabbaknak csak annyit, hogy ádámkosztümben kellett orvos elé állnod, aki minden porcikád megvizsgálta.



Egyszer egy dunántúli kisvárosba küldtek sorozásra. Autóval mentem, az úton láttam, hogy egy srác stoppol, bár nem szoktam stoposokat felvenni, de esős idő volt gondoltam ne ázzon felvettem.


Beszélgetni kezdtünk, és kiderült, hogy ő is ugyanoda megy sorozásra idézték, mondtam, hogy én a bizottság tagja leszek. Mondta, hogy fél a katonaságtól mindent megtenne, hogy elkerülje, egy haverja azt mondta, hogy meleg és felmentették. Ez nem felmentő ok, volt egy érzésem, hogy a srác is érintett lehet, rákérdeztem meleg vagy? Elhallgatott nagyot nyelt bi, ha érdeklem meg is kaphatom, csak ne legyen katona. Szó sem lehet róla egyrészt hetero vagyok, másrészt hatósági személy megkörnyékezésnek semmi helye, megvizsgálunk és az alapján fogunk dönteni.


Megérkeztünk a laktanya kapujába, mondtam, hogy hamarosan találkozunk, én fehér köpenybe leszek te pedig meztelen, de ne zavarjon 2-3 középkorú férfi lesz csak jelen. Ő kiszállt a kocsiból, én behajtottam, a bizottság tagjaival megbeszéltük a sorozás menetét felvettem a köpenyt, és elfoglaltuk a helyünket.


A srác kb. egy óra múlva teljesen meztelenül állt előttem, a szakmai szabályok szerint az első lépés a vigyázban álló páciens meztelen testének szemrevételezése elölről, hátulról oldalról, hogy a testi elváltozások rögtön felismerhetők legyenek. A srác középtermetű volt, barna haja a válláig ért, karja mellkasa átlagosan fejlett, hasa lapos, szeméremszőrzete csíkban volt meghagyva,pénisze 4-5 cm és vékony, fitymája hosszú, herezacskója kicsi. Hátán enyhe gerincferdülés, feneke akár egy lányé, telt gömbölyű sima. Amikor a hátát, mellkasát vizsgáltam pénisze merevedni kezdett mereven 10-12 cm lett, zavarba jött mondtuk, ne legyen zavarba mással is ez előfordult már, a bizottság előtt nem kell szégyenlősködni. (Egyébként az orvosi vizsgálat során kb 4-5%-ban előfordult merevedés, ilyenkor mondtuk a srácnak a fegyverzet jól működik, egészséges, ne legyen zavarba.) Megvizsgáltam a nemi szervet is,fitymáját hátrahúztam, heréket áttapintottam észrevettem, hogy a srácnak enyhe herevisszér tágulata van, mondtam lehet, hogy később műteni kell. Van egy kis urológiai probléma megnézem a prosztatát is, utasítottam a srácot, hogy hajoljon az orvosi asztalra, húzza szét a farpofáit aztán ujjam a végbelébe toltam, prosztatája kicsit nagyobb volt az átlagtól, de nem kóros amikor kicsit jobban megnyomtam teste összerándult, és ejakulált,prosztata vizsgálatnál ritkán, de előfordulhat magömlés, mondta a srácnak ezen semmi ciki, végeztünk mehet öltözni.


A srác a herevisszér és gerincferdülés miatt alkalmatlan minősítést kapott.



A másik esett kicsit közelebbről érintett. Feleségem kollegájának fia keresett meg mondta, hogy abbahagyta az egyetemet aztán sorozásra kapott idézést nem akar katona lenni, próbáljak meg segíteni.


A srác lazán viselkedett rögtön letegezett kezet nyújtott, láttam laza nagyszövegű srác. Mondtam, hogy hozza magával sorozásra az eddigi orvosi iratait aztán meglátjuk mit tehetünk. Kicsit beszélgettünk kérdezte, hogy igaz, hogy az orvosi vizsgálaton meztelenre kell vetkőzni, mondtam teljes testi vizsgálat van, de ne problémázzon 2-3 férfi lát csak. De, ez miért szükséges, poénkodott, ami a gatyába van azzal kell lőni? Meg sérti az emberi méltóságot is. Mondtam, hogy meg kell nézni mindent, akinek sérve, végbél előreesése van, nem bírja a terhelést. De nekem nincsen ilyen betegségem mondta a fiú, akkor rajtam maradhat gatya? Jó majd meglátjuk mondtam.


Gondolkodóan estem, hogy mi nyugtalanítja a fiút? 20 éves kollégista srác szégyenlős, ahol több ágyas szobák és közös zuhanyzó volt? Ez érdekes? Persze a vizsgálattól azért sokan tartanak. A protokol teljes testi vizsgálatot ír, amit egy 20 éve srác nyavalygása meg emberi jogokról való bölcselkedése nem ír felül. Eldöntöttem a srácot mindenféleképpen pucérra fogom vetkőztetni, akár tetszik neki akár nem, ha tiltakozik akkor kötelezni fogom, mert a megérzésem az súgta, hogy valami titkolnivalója van.


A sorozás napján a fiúval összefutottam a folyóson, mosolyogva fogadott az orvosi irataim itt vannak, a vizsgálat meg, úgy ahogy megbeszéltük. Mondtam a vizsgálat úgy, hogy az öltözőben pucérra vetkőzöl, és teljesen meztelenül bejössz vizsgálatra, de………semmi de,arcára fagyott a mosoly, értsd meg e teljes testi vizsgálat kötelező, muszáj ezt nem lehet elkerülni!!


Nyílt az öltöző ajtaja és a srác belépett anyaszült meztelenül kezét maga elé tartotta, utasítottam, hogy álljon vigyáz állásba, a meztelen test szemrevételezése következett. A srác magas volt, sötét haja hátrafésülve, karja mellkasa izmos fejlett, hasa lapos, szeméremszőrzete fazonra igazítva, pénisze lógva kb. 15 cm vastag egyenes, fitymája a makk első részét nem fedte, herezacskója fejlett feszes. Háta egyenes, feneke izmos, férfiasan szőrős.


A vizsgálat során hátrahúztam a fitymáját, megtapintottam a heréit szó nélkül tűrte kicsit elpirult. Aztán utasítottam hátraarc előrehajolni! Zárt lábakkal egy pillanatra előrehajolt és rögtön felegyenesedett. Mondom nem így: kisterpesz, mélyen előrehajolni, farpofákat széthúzni! Akkor láttam, hogy nem véletlenül próbált trükközni ánuszán gyógyult heg található, ami korábbi durva végbélrepedésből adódott. Halkan kérdeztem farok vagy dildó? Mindkettő suttogta. Belső vizsgálat szükséges a fenekedbe fogok nyúlni, utasítottam a srácot, hogy hajoljon az orvosi asztalra, húzza szét a farpofáit engedelmesen pucsított aztán ujjam tövig a szőrös fenekébe toltam, a vizsgálat után pénisze félig felállt.


Diktáltam nehéz székelésből eredő végbélrepedés, javaslat gyógyulásáig katonai szolgálatra nem alkalmas.


Másnap összefutottam a sráccal, majd elsüllyedt szégyenébe aztán kifakadt „a kollégiumban állandóan dugták a seggem, megrepesztettek aztán a sok szex meg buli a tanulás rovására ment kibuktam.” Mondtam ez orvosi titok közöttünk marad.



2023. nov. 28. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Mind a két történet kamu!!!
2023. nov. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem babrált senki a prosztatánkkal a sorozáson. Szemrevételezéssel megállapították, hogy megvannak a herék, de csak a te vágyaidban dugták be az ujjukat a seggedbe.
2023. nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én anno voltam sorozáson. Az igaz, hogy a bizottság elé full meztelen kelett bemenni, és max annyi volt, hogy előrehajol, farpofát széthúz. A többi csak fantázia. A fitymával sem foglalkoztak.
2023. nov. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Arrol ne is beszéljünk, hogy orvos létedet a helyesirásod erösen megkérdöjelezi!:-)
2023. nov. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Erteni velem, mire volt ez jo... nem adhattad ki ezt a szexualis fantasyt konyvkent, ezert inkabb leirtad ide, hogy legyen olvasokozonseg. Egyebkent ugyesen irsz, en vegigolvastam.
2023. nov. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok, ezt az üzit kaptam a kérdezőtől: "Nem az én történetem mint írtam a neten találtam"


11.20-án (pár napja) raktad ki ugyanezt a sztorit az index medical fetish fórumára azzal a szöveggel, hogy a neten találtad. Pedig csak az az egy találat van a történetről a google-ban, máshol nem fellelhető. Persze így is elképzelhető, hogy nem te írtad, akkor bocsi... de én nem láttam erről bizonyítékot. :)

Hogy viselkedtem volna ebben a helyzetben? Fogalmam sincs.

Mindenesetre szerintem sem valós sztori!

2023. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Én elég régen voltam sorozáson, de alsónadrág maradhatott. Sokkal jobban számított a vérnyomás mérés eredménye, amire felkészültem és előtte bevettem 4 db koffein tablettát, így aztán 160 Hgmm szisztolés nyomást mértek és csak szakszolgálatra alkalmas minősítést kaptam.
2023. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Mind a két történet kamu!!!
2023. nov. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem kamu a történet.1990évek közepétől a kötelező sorkatnai szolgálat megszűnéséig nekem jutott az a"nemes feladat" hogy a település fiataljait évente kétszer sorozásra elkisérejem egy kis város hovédségi laktanyájába.

Volt amikor tömegközlekedéssel, mentün, volt mikor autóbusz bérelt az önkrmányzat.A sorozás előestéjén megbeszélést tartottunk (indulásról viselkedésről stb) Vittem lezárt borítékban a házíorvos dokumentumjait, amit érkezéskor a parancsnoknak adtam át.

Első két alkalomal nem kellet bemennem, azt hitték én is sorozó bizottságra várok. Utána minden alkalommal be kellet mennem. (titok tartási nyilatkozatot alá kellet írnom)

Igen akkor volt orvosi vizsgálat, sokszor nem felszínes.Kiszűrtek fityma szűkületet is, akkor javasolták, hogy minnél előbb műtesse meg magát a srác (srácok több is volt)

És bizony nem egy srácnak elkezdett meredezni a farka. Ezért ott akkor senkit sem figyelmezttek.

Én nem tartom kamunak a leírt sztorit.

dec. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 2004-ben voltam sorozáson, alsónadrágra vetkőzés, tetőtől talpig vizsgálat. Mindenkinek megnézték a golyóit, illetve a fitymát is.

Aztán voltam szerződéses katona is. Ott is volt alkalmassági vizsgálat. Többféle orvos előtt kellett megjelenni. Hallottam előtte ezt-azt, de tényleg alapos volt. Az urológuson kívül a sebészeti vizsgálaton, illetve a bőrgyógyász is megnézte a péniszt, hátrahúzta a fitymát. Érdekes tapasztalat volt mindhárom eset.

ápr. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!