Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az lenne a kerdesem,hogy ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bambi9 kérdése:

Az lenne a kerdesem,hogy ti mit gondoltok arrol a ferfirol aki anal manias. Az elozo kapcsolataiban mindenki engedte neki en voltam az aki nem sokaig konyorgott nem tudott ravenni. Abnormalis?

Figyelt kérdés
Azt kiharcolta hogy hagy nyalja es ujjaza legalabb. Ha meg elol nyal akkor kozbe az ujja mindig a seggembe van. En nem gondolnam mar azt hogy egy hetero ferfi ilyet tenne. Ennyire ra lenne kattanva nem figyelembe veve a masik nezeteit. Az ejszaka kozepen is arra kelek h a seggem ujjazza es erzem h meg van tole halva.. elobb nyul oda mint a vaginamhoz. Jobban beinditja a segg mint a vagina. Sokszor rendes szexnel is erzem rajta h azt kepzeli h a seggembe van. Szerintem ferde hajlam csak nem meri vallalni azt is megmerem kockaztatni h ferfival is volt mar. A telefonja tiktok listaja a neked is tetszhett opcional transgirl, gaylove, bilove ilyeneket talaltam. Sirig tagad. Azt mondja fogalma sincs es uvolt. Nem meri szerintem felvallani nyiltan es nokre akarja ranyomni ezt. Valaki esetleg talalkozott ilyennel? Vagy ez mégis mi?

dec. 1. 09:12
 1/10 StevenUp ***** válasza:
100%
Miért vagy még vele ha ennyire fogyatékosnak tartod?
dec. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, minimum biszex, de nem meri bevallani még magának sem. Beszélgess vele! Ha nem akar még beszélni se erről, akkor szakíts vele, és keress egy, a számodra is megfelelő igényekkel bíró pasit. De ezt neked kell eldöntened.
dec. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Megkérdezted, hogy belenézhetsz-e a telefonjába?
dec. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Tuti biszex, plusz ilyen tartalmakat is nez... 🥲🥲🥲
dec. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tud felizgulni a puncira, es latvanyosan segglyukat kepzel oda, lehet a biszexek kozott is inkabb a meleg fele huz. Lehet kirakat baratno vagy. Plusz a tiktokos dolog is, nokre ra se keres, transz, gaylove,bilove...
dec. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az lenne a kerdesem,hogy ti mit gondoltok arrol a ferfirol aki anal manias."


Én azt, hogy nem egymást keressük, és innentől fogva nem igazán lenne jelentősége számomra, hogy mi áll a hátterében.

dec. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tisztán látod a helyzetet, olyan férfival vagy, aki elsősorban magának hazudik, hogy inkább heteró, ennélfogva te hogy várj őszinteséget?

Sok meleg ferfi van, aki maga előtt is tagadja hogy meleg , es a homokalandjait felfedezésnek titulálja, kísérletezésnek, meg azt mondja hogy csak akkor csinalja pasival ha epp nincs barátnő

Szerintem hagyd ott, nagyon gyorsan

Lehet férfiakkal is szexel, használ velük gumit .... ki tudja

dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy akkor miért nem pasival van, aki élne-halna azért, hogy seggbe dugja.
dec. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert maga előtt is tagadja, hogy a pasik jobban vonzzák
dec. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
8: oh hidd el vannak pasikkal is, de kell a kirakat baratno/feleseg, hogy elhesse kozben a "normalis" eletet. Kihasznaljak a noket... Gyerek, tarsadalmi elvaras, hazassag, kozben megy a gaylove titokban mindenkinek hazudva
dec. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!