Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » VR headset-re milyen lábfétise...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VR headset-re milyen lábfétises szexjátékok léteznek?

Figyelt kérdés

Nekem az lenne az ideális VR élmény ha egy anime fiú (meleg vagyok) lábaival azt csinálnék amit csak akarnák (nyalás, tapizás, csiklandozás). Az nem olyan nagy probléma ha csak lány karakterrel lehetne ezt csinálni (nyílván megértem hogy belőlük több van) vagy az sem hogy ha fotórealisztikus lenne. A lényeg az lenne hogy közelről láthassam a lábukat, talpukat, szabadon mozoghassak körülötte, legyen interaktív. Lehessen azt csinálni velük amit csak akarok cirógatás, csikizés, nyalás. Nyílván nem csak a lábukat szeretném látni hanem egész testüket, arcukat és külön extra lenne ha ki is lehetne őket kötözni.


Mely VR szexjáték tudná ezen fantáziámat a leghűebben tükrözni, legjobban kielégíteni? Melyik áll a legközelebb a fentebb említettekhez?



dec. 4. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem hinném, hogy ilyen létezne. Nem kötekedesként akarom de miert nem valositod meg élőbe ezt inkabb egy megfelelő partnerrel?
dec. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én igazi vagyok és engem csikizhetnél úgy, hogy ki vagyok kötözve ;)
dec. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1

Mert szociálisan nyomorék vagyok, nem is otthon élek már hanem olyan helyen ahol még mindig nem beszélem tiszteségesen a nyelvet. A szexualitásomat sem nagyon vállaltam fel még senki előtt sem pedig 22 éves vagyok. Mamahotelben vagyok és munkán kívül el sem hagyom a házat soha, nemhogy még én valakihez járkáljak fel amikor egy normális emberi kapcsolatot nem tudtam kialakítani senkivel. Na ezért.

dec. 5. 06:35
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 Lány vagy?
dec. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyi elmujult fa*szt. Hús vér baz*meg nem VR. Elfajzott egy retek világ
dec. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5

Bajod van?

dec. 8. 19:15
 7/7 A kérdező kommentje:

Amúgy ha még valaki kíváncsi rá, a vr játékok közül ami a legközelebb áll ezekhez a vágyakhoz és meg is találtam úgy hívják hogy villain simulator. Csak nőkkel lehet játszani és inkább fotorealisztikusak viszont kikötözve elég sokmindent meg lehet velük csinálni (csikizést, talpnyalást beleértve).

Hátránya az hogy pár perc után elég unalmassá válik az az 5 darab hangsáv amit a karakterek folyton ismételgetnek, és erősebb headset kell hozzá. A trágya quest 2-ön elég élvezhetetlen a a játék viszont rendes asztali pc-n is lehet nyomni.

febr. 28. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!