Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Sokat ittam, és lefeküdtem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat ittam, és lefeküdtem a legjobb barátommal. Van barátnőm. Komplikált a helyzet, mit tanácsoltok? 18/F

Figyelt kérdés
Barátnőmet már nem szeretem. Sokat vitatkozunk, ettől függetlenül ugyanúgy együtt vagyunk. A legjobb barátomról nem tudtam, hogy meleg. Viszont amióta ismerem, tetszik nekem. Ez az egész szombaton történt. Azóta se a barátnőmmel, se a barátommal nem foglalkoztam. Döntenem kellene, mert a barátom hívogat óránként. Nagyon rosszul érzem magam...

dec. 5. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha barátnődet már nem szereted, csak vitából áll a kapcsolat akkor azt zárd le. Minek tartanád fenn tovább? A semmiből, a semmibe vezet csak, időpazarlás.

Az hogy melyik irányba mész tovább, nőkkel, vagy pasikkal, vagy hol így hol úgy - majd eldönti az élet.

dec. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Igyál ujra!
dec. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Tobbet ne igyá
dec. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Ne igyál többet, de kevesebbet se!

Ha a barátnőddel már nem működik a kapcsolat, akkor vegyetek érzékeny búcsút egymástól. A barátodat meg ne kínozd, hogy nem veszed fel a telefont, amikor hív. Bújjatok össze, és szeressétek egymást!

dec. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A sráctól akarsz többet, vagy csak szexre kell?
dec. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Legkozelebb hagyjátok ki a seggbekukit
dec. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Szakits szegeny lannyal, ne alazd meg tobbszor. Amugy se jo mar a kapcsolatotok, folosleges bantani ot es magadat is.

A legjobb "baratoddal", pedig dontsd el, hogy azt akarod, hogy továbbra is haverok legyetek vagy szeretok. A baratsagotok lehet bele fog bukni, de ha mindketten igy ereztek egymas irant, az nem is volt igazi baratsag, inkabb o az alkalmat kereste, hogy veled legyen, mert tobbet szeretne.

Eld ki magad, mielott ha komoly kapcsolatot szeretnel legyen akar novel, akar ferfival. Manapsag biszexnek lenni nem olyan nagy szam, egyre tobb fiatal vallja be.

dec. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szép dolog a megcsalás, de már megtörtént, engedd el a barátnődet.

Elég jól titkolhatja a haverod, hogy meleg, ha sose vetted észre biszexként, hogy máshogy néz rád... Ki kezdeményezett? Pia nélkül is lennél vele? Vagy még mindig barátként gondolsz rá (azon kívül, hogy külsőre mindig is tetszett)? Miutan szakítottál a lánnyal, beszéljétek meg a haveroddal mi legyen.

dec. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%
Ott dugott meg teged vagy forditva? Nem lett szaros a farkatok?
dec. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szakítanék a barátdőddel a helyedben. Főleg, hogy már nem szereted. Meg meg is csaltad. Így én tuti nem maradnék abban a "kapcsolatban".

A barátodnak meg vedd fel és beszéljétek meg. Az a barátság sem lesz már sose olyan, mint előtte volt.

Ez már túl van a barátságon. Ettől még lehet jó, de az időt nem lehet visszaforgatni.

dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!