Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk! Akik járnak nyilvános...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Akik járnak nyilvános fürdőkben (pl. uszodai, kondi tusolóban) szoktatok látni félmerev farkakat? Mennyire gyakori?

Figyelt kérdés
Haverok hívtak termálba.Nekem zuhanyzáskor általában kicsit duzzad, sőt a fitymám mindig hátrahúzódik, így nem tudom, hogy haverok tesznek-e rá majd megjegyzést?

dec. 7. 18:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Kiderül, ha elmégy velük, hogy tesznek-e rá megjegyzést. Egyébként meg zuhanyzókban megesik, és látni olyat, hogy egy-két fiúnak duzzadni kezd a meleg vízsugár alatt.
dec. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
78%
Jó lenne ilyet látni, lehet nekem is olyan lenne
dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
nekem is szokott de láttam már másnak is. Sőt olyat is akinek teljesen merev volt
dec. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szokott rendszeresen úszás után a meleg vízsugá alatt duzzadni de másokon is láttam már

Nem nagy dolog befelé fordulsz addig

dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
100%
Nekem is szokott duzadni, 21 éves vagyok.Szerintem fiataloknál megesik, a félmerev f.sz még nem gáz. A 47 éves apámmal is többször voltam már fürdőben, neki is láttam már többször félmereven, a fitymája neki is mindig hátul van, és nem csinál ebből problémát.
dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

én gyakran járok úszni általános suli óta, egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor láttam álló farkat ezalatt a több mint 10 év alatt szóval nem lehet olyan gyakori szerintem, ha feláll akkor meg nem mutogatjak

viszont lankadtat rengeteket látok, bár az is igaz hogy inkább az idősebb korosztály a bevállalósabb, a korombeliek takargaják

dec. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
88%
Álló farok még nem jelent semmit. Bárkivel megeshet. Amúgy szerintem a haverjaid nem a te farkadat fogják bámulni miközben zuhanyzol, kivéve, ha valamelyikük "kíváncsibb"...
dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, de teljesen merevet alig párszor láttam csak.
dec. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Már csak azért is elkezd keményedni mert bennem van a tudat, hogy most nagyon nem kellene.

Olyankor hideg vízre csavarom a zuhanyt aztán el is múlik minden tudatalatti erőfeszítés az erekció irányába.

dec. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hűvös vízzel zuhanyzol, biza gyakori hogy növekedésnek indul. Szinte mindenkivel előfordul ilyenkor, ez normális. Valakinek meg feláll teljesen, akkor se zavartatja magát. Azért ez ritkább, de van ilyen is.

A fitymát normális ember akkor is hátrahúzza tusolásnál, ha nem magától csúszik hátra. Úgy tudod rendesen megmosni a f@szod, ha kint van a makkos. Ezek miatt nem kell aggódnod, teljesen normális dolgok. Haverok előtt amúgy se szégyellősködjön az ember!

dec. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!