Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan találhatnék “kipróbálás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék “kipróbálásra” valakit?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és eddig mindig csak nőkkel volt kapcsolatom, illetve szexuális téren is csak nővel voltam. Azonban mindig is fantáziáltam, milyen lehet egy másik férfival csinálni. A társkereső appok kilőve, mert nem akarom, hogy bármilyen ismerős rám találjon, ugyanakkor nagyon ki szeretném próbálni, mert eléggé izgat a dolog. Van esetleg valami tipp, hogy s mint juthatok egyről a kettőre? Heves megyében lakom, ezért kevesebb is a lehetőség mint pl pesten (gondolok itt meleg bárokra stb)

dec. 10. 01:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én a rosszlányok.hu - találtam .Nem bántam meg. Super jó volt
dec. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!