Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Rosszlányokon, ha egy transzi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányokon, ha egy transzi hetronak írja magát, akkor az a férfiakat, vagy a nőket szereti?

Figyelt kérdés
Tehát pl. azzal hívnám fel, hogy csak leszopnám, akkor melyik fél menne bele? Én passzív férfi vagyok és csak szopnék. Van olyan, aki benne lenne?

dec. 11. 10:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%
Most kíváncsiságból ránéztem az oldalra. Kb az összes akit megnéztem feltünteti, hogy mit vállal, nem tudom mi a kérdés.
dec. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%
Mivel ő pasi, ezért ha hetero, a nőket szereti
dec. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%

Én is úgy gondolom mint a 12-es, hogy ő mindenféleképpen pasi, mondhatja magát bárminek.

Férfinek született, farka van, tehát mi más lenne ?

Így ha azt mondja ő heteró, akkor logikusan nőket kellene fogadnia.

De gyanítom ez nem így van a valóságban. Ők azt hiszik, hogy mert hormonozzák magukat meg szilikon mellük van, attól ők nők.

És fura, hogy egyes férfiak is így látják őket.

Nem ítélek el senkit a szexuális élete miatt, az enyém sem éppen keresztény szellemben működik, de valljuk már be, ha valaki leszop egy transzit, az egy férfit fog leszopni.

dec. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%
Not nem is tudna leszopni 😅 szoval mar a felteves is vicces
dec. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tökmidegy mit gondoltok, vagy ki minek fogadja el őket. Ilyenkor az ő fejével kell gondolkozni, ő nőnek definiálja magát, szóval ha heteró, akkor férfiakat keres. Mert a saját szemében ő egy heteró nő. Akkor is, ha farka van, meg borostás, stb. Nem azt mondom, hogy ez oké, vagy hogy fogadja el mindenki, hanem azt mondom, hogy az ő szemszögéből ez a logikus. Aztán a többin már lehet vitázni. Hogy mit vállal az ágyban, azt meg fel szokták sorolni.
dec. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy férfi farkat vesz a szájába, azt próbálhatjuk bárhogy is nevezni, de az sosem lesz heteró. Ettől függetlenül az ő értelmezésében, mivel nőnek képzeli magát, arra gondol, hogy csak férfiakat fogad.

De bocs, ő akkor is férfi.

dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!