Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mesélnétek barátnős sztorikat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélnétek barátnős sztorikat?

Figyelt kérdés

Sokat olvasom és látom hogy sok nő a barátnőjével fedezte fel hogy érdeklődik a nők iránt és együtt tapasztaltak.



Nekem sajnos nem volt ennyire nyitott barátnőm, pedig most hálás lennék mivel eléggé kíváncsi vagyok, de párom van és szeretem őt. 😩



dec. 17. 07:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
26%
Akkor megtudod milyen az, amikor te nem válaszolsz 🤣
dec. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

11. 😅?


Nem értem miért kell a kérdésem alatt trollkodni, csak kíváncsi vagyok.

Mondjuk januárban megyek jóni masszázsra, de azért mégis más.

dec. 17. 08:33
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondjuk én se értem, hogy egy anonim oldalon miért nem fér ide a válasz. Miért kérnek sokan a válaszban PM-et.. De mindegy is.

Kérdező: ez úgy derül ki ha esetleg van ilyen személy a környezetedben, mintha pasival ismerkednél. Flörttel indul, s olyan témák is szóba kerülnek amelyek pasi társaságban soha. Aztán ha ez kölcsönösen meg van, akkor egyre komolyabb kérdések is jöhetnek, többek között a diszkréció, a gyakorlat, a "volt már ilyenben részed" stb.

Innen meg az út teljesen változó, hogy lépsz-e, léptek-e közösen egyet a közös élményekért vagy sem.

(Én pedig nem kérek privátot.)

dec. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
73%
Az meg a másik, ha nem akar valaki ide írni, miért kéri, hogy írjon a kérdező privátot?? Ő is le tudja írni a sztoriját privátban neki.
dec. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

13. Nekem sosem voltak ilyen barátnőim. 😅😆😩


Aztán lehet nem voltam sosem olyan szép és azért. 😅

dec. 17. 12:11
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen a barátnőm elmondta, hogy nagyon kíváncsi milyen lehet lánnyal. És mivel én vagyok a legjobb barátnője azért engem kérdez, hogy kipróbálnám-e vele. Én is kíváncsi voltam így belementem. 26L
dec. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

16. Nagyon szerencsés vagy. 🥺


Én is már akörül szerettem volna tudni, de lehet picit előbb már.

dec. 17. 12:39
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt ilyen sosem, de nem is szerettem volna. Valaki vagy barát, vagy több. Ráadásul nagyon nehéz megfelelő barátnőt találni, akivel jól kijövünk, mégsem szeretek bele. Na ezért főleg nem játszmáztam vele. Idegen csajt könnyebb felszedni, és lerázni is, ha nem úgy alakul.
dec. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

18. De viszont barátként már megvan a bizalom. De megértem amit írsz.



Mondjuk nekem összesen ha 1-2 barátnőm volt. Az egyik nemrég coming outolt, de messze lakott tőlem nagyon.

dec. 17. 15:08
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem se több, ezt mondtam. A haver-csaj az más. Max olyanon kísérletezz, akit kívánsz is, és aki nem baj, ha többet nem áll szóba veled.
dec. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!