Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy mondjam a haveromnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam a haveromnak, hogy beszállhatna harmadiknak a barátnőmhöz meg hozzám?

Figyelt kérdés
Gondolkodunk már egy ideje, hogy kipróbálnánk egy hármast, nagyon jól néz ki a haverom.

dec. 29. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Így, ahogy itt most. Sosem értettem, miért probléma a kommunikáció?
dec. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Kérdés hogy a haverodnak bejön e a csajod, szerintem kezd ezzel a puhatolózást:)
dec. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Mi egyszerűen szóltunk neki, vagyis kérdeztük, hogy van e kedve? L.
dec. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kérdezz rá, vagy hozzátok helyzetbe, én nem hármassal jártam így, de egy barátom csaja nem voltak igazán kapcsolatba, elhívott magukhoz, a srác elment valahová, aztán a csaj odaült mellém, közeledett, és közben elmondta, hogy engedélyt kapott rá hogy próbáljon ki, mert kíváncsi volt rám. Meglepődtem, de jó volt a dolog.
dec. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem sincs semmi rossz abban, ha nyíltan elmondjátok neki, hogy ez a vágyatok. Te+bnőd együtt.

Ha a lány csábosan mosolyog is közben, a srác pedig nem egy nyámnyila, fatökű gyerek, már lehet, hogy ott és akkor egymásnak eshettek. Te meg legyél jófej, barátságos, hogy jól érezze magát! Eleinte nem biztos, hogy ki kéne terítened a biszex kártyáidat...

Ezt neked kell tudnod, te ismered hogy milyen srác, milyen a haverságotok. Ha a csajod elég vagány és ügyesen kezeli a szitut, a haverod úgyis feloldódik és olyankor hamar továbblép. Kivéve ha netán abszolút homofób. Na akkor viszont könnyen rámehet a barátságotok is, szóval ezzel nem árt tisztában lenned és vigyázni! Szóval inkább lassan, fokozatosan haladjatok, figyeld a reakcióit közben! Ez nagyon fontos!

dec. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5, abszolút én is így gondolom, nem kell az első alkalommal mindent egyben. Picit más a történet, csak azért hozom ide, hogy mennyire megbolondulhatnak emberek, egy koncert után egy parkban egy haverom volt párjával szexeltünk, a következő nap valami miatt beszéltek, a csaj elmondta a srácnak hogy mi történt, a z őrült meg felhívott, furán kérdezősködött és kellemetlenül érezte magát, aztán leállítottam, hogy hagyjon már, hiszen már hónapok óta szakítottak, és ez csupán a csajjal nekem egy alkalom volt.
dec. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Megdugnád a haverodat?
dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem egyenesen és nyíltan kérdezzétek meg, s mindenképp te plusz a barátnőd együtt
dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Én a biszex részt úgy vezetném be, hogy akció közben a csajod rád parancsol, hogy "gyere ide és kapd be a haverod farkát". A reakcióiból látszik, hogy mennyire van ellenére és akkor még mindig el lehet viccelni, hogy csak ugratott téged a csajod.
dec. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!